|
Poslao: 11 Sep 2022 22:24
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2022
- Poruke: 1307
|
ZoranB
Данашња изјава украјинског функционера је била крајње кретенска. Каже није довољно да вратимо све територије, Крим и ратне репарације него Русија у садашњем облику мора да престане да постоји.
Надам се да неће доћи до уништења енергетског система. Него да ће ово Украјинци схватити озбиљно и добро поразмислити о преговорима.
babaroga
Без струје нема државе. Данас је све на струју. Што је насеље веће то је теже за преживљавање без струје.
Зими без грејања и струје пуцају цеви за воду па нема ни воде. А немају ни нафте. Дотући ће им преостала складишта нафте. И на крају остају мостови и колапс.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:30
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4724
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Izvješća o eksplozijama u Kharkovu, čini se da Z još nije gotov.. "
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:34
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2022
- Poruke: 1307
|
Insan
Друже можеш ти гледати како хоћеш на ово што се догодило. Можеш рећи да је одраз немоћи. Али замисли да си ти са породицом у ситуацији да нема струје, воде, грејања и нафте. А иде зима. Није то иживљавање на цивилима. Него уништавање државе а самим тим и њене војске тјст. могућности да се брани.
Јесте сурово али ово није одраз немоћи. Баш супротно. Одраз бруталне моћи.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:38
|
offline
- Koridor
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2015
- Poruke: 3540
|
Zapad struju i mostove ne moze poslati ali moze poslati ATACMS pa da nestane struje i u Rusiji. Duga zima pred nama.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:39
|
offline
- Pridružio: 31 Mar 2022
- Poruke: 46
|
Mislim da ovo nije nikakvo ispoljavanje besa kao što neko napisa, već da je samo u pitanju odgovor na isključivanje i poslednjeg reaktora u Zaporožju. Samo ne znam šta su čekali do sada. Trebali su odmah nakon prve granate po Zaporožju da zviznu neku TE i to na zapadu. Ne znam što su prvo udarili po Harkovu i po istoku. Ako ipak nije samo opomena zbog Zaporožja i ako su stvarno rešili da ih ugase... Neka im je Bog upomoć. Winter is coming. Zapad ima para i naoružanja da im šalje godinama, struje nema.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:40
|
offline
- Pridružio: 26 Feb 2022
- Poruke: 419
|
Sigurno postoji neki jak razlog zbog cega su Rusi ovo uradili. Verujem da se Ukrajinci prekrsili neki dogovor ili su uradili nesto za sta im je predhodno receno da ce ako to urade Rusi uraditi ovo sto su uradili.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:41
|
offline
- Pridružio: 13 Feb 2020
- Poruke: 680
|
Mesta Kazaci Lopani i Volcanks koja se nalaze na zapadnom i jugozapadnom pravcu od Belgoroda , drze po izvestajima Rusa sa TG kanala, koji su info dobili od lokalaca, strani placenici tamne boje koze. Napisali su NATO vojska. Kao da nema Ukra uopste tu ..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovo naspram Harkova je Belgorod.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:44
|
offline
- Pridružio: 29 Mar 2006
- Poruke: 785
|
De-energisation on:
▫️ Kharkiv CHPP-5, Zmievskaya CHPP in Kharkiv
▫️ Pavlograd CHPP-3 in Dnipropetrovsk
▫️ Kremenchug TPP in the Poltava
Evo i neki snimak, dobro je drmnuli, ne znam jel su 2 komada ili je ovo proprtna eklozija u samoj TE
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Sep 2022 22:49
|
offline
- Frunze
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Mar 2022
- Poruke: 3066
- Gde živiš: Soncovka
|
Командант Иранске револуцинарне гарде каже да Иран продаје "војну опрему" некој "великој светској сили".
LINK
|
|
|
|
|
|