|
Poslao: 20 Okt 2022 22:05
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Deki, "naši opet melju"........
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:06
|
offline
- ccoogg123
- Elitni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2022
- Poruke: 1844
|
vobo ::Ukri pogodili prelaz kod.Hersona, skelu izgleda, kazu dosta.civila stradalo.
Evo baš sam prije par sati gledao video sa skelom pored Antonovskog mosta. I sada pogođena navodno. Ne mogu prenjeti video jer je u privatnoj grupi, ali evo prijevod teksta uz video
Citat:⚡️🇬🇧First Deputy Head of the Presidential Administration of the Russian Federation Sergey Kiriyenko and Head of Crimea Sergey Aksyonov inspected the Antonovsky Bridge
Earlier, Aksyonov and Kiriyenko visited Kherson to discuss the issues of the departure of residents, food security and logistics with the leadership of the region.
Možda su ove glavešine gađali?
Inače u jutarnjem hr
Citat:Zelenski: Rusi pripremaju katastrofu ogromnih razmjera, minirat će branu i postrojenje hidroelektrane Kakhovka
Tako se to radi, javno obdaniš svoje planove, optužiš suprotnu stranu i to je to
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:06
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
Rocker ::
Vode ima, pretpostavljam i plina.
Voda u Kijevu više nije pitka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:12
|
offline
- Pridružio: 13 Apr 2022
- Poruke: 1209
|
Moji se nisu zalili da voda nije za pice, mozda u nekom kvartu i ne valja, svakako nisu svi spojeni na jednu cijev
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:17
|
offline
- Pridružio: 23 Maj 2014
- Poruke: 1163
|
187 ::Napisano: 20 Okt 2022 20:54
Vezisti se zale kritikuju i traze pomoc .Do q.. kad se ovo daje u jeku SO
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ispostavilo se da to nisu mobilisani, nego ugovorci (vezisti) koji su dobili zadatak da provere i osposobe sta se moze od toga, da bi se obucavali mobilizovani.
Detaljno ovde:
link
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:39
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2022
- Poruke: 393
|
novator ::'bem ti novinarstvo na šta je spalo.
Novinarstvo ti je postalo najgora bolest danasnjice.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 22:40
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Dragan Petrović
Možda poslednja velika šansa Ukrajinaca dok ruske snage pristižu: Udar na Herson!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 23:06
|
offline
- panzerwaffe
- Super građanin
- Pridružio: 29 Jun 2011
- Poruke: 1318
|
vobo ::Ukri pogodili prelaz kod.Hersona, skelu izgleda, kazu dosta.civila stradalo.
Zar nije u Hersonu policijski čas? Što bi tako kasno civili bili na prelazu osim ako Rusi zbog evakuacije to dopuštaju sada.
Možda Rusi malo i lažuckaju, ako ne bude slika ujutru onda je tako.
Iskreno se nadam da lažu zbog propagande.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2022 23:40
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Најмање три особе, укључујући децу, су погинуле, још десет је повређено у последицама гранатирања прелаза у Херсону од стране кијевских нациста. Ово је 21. октобра саопштио Владимир Рогов у свом телеграм каналу.
Према Рогову, кијевски нацисти су погодили прелаз преко реке Дњепар у Херсону са 12 ракета из вишецевних ракетних система ХИМАРС. Један број ракете је оборен, али не све.
Неки наводе да је 7 погинулих, али информација још није потврђена.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|