General Dynamics F-16 Fighting Falcon

159

General Dynamics F-16 Fighting Falcon

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

Ameri na vezbi "Safe Skies-2011" u Ukrajini

Citat:An F-16 Fighting Falcon from the Alabama Air National Guard taxis on the ramp at Mirgorod Air Base, Ukraine, July 16, 2011, passing Ukrainian SU-27s and MIG-29s. The U.S. fighters arrived for SAFE SKIES 2011, a joint Ukraine, Poland and U.S. aerial exchange event.





Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Belgijanci, stari i novi Demo.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

Napisano: 20 Jul 2011 16:41

Agresori iz Tyndala i Aljaske



Dopuna: 22 Jul 2011 13:54

U.S. Said to Decide on Lockheed F-16 Jets to Taiwan by October

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

F-16 at Mirgorod Air Base

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

Turski demo na RIAT-u

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Otisla druga transa od 4 F-16(ukupno 9 komada) za Jordan. Bivsi belgijski. Jordan ima 60 F-16( ATF i MLU) od cega navodno 54 operativna. Sa ovih jos 4 imace 64.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

bogme Jordan skupi finu flotu 16-ca , dobro to oni Smile

@djox

onaj` agresor` sa Aljaske bi prefarban u novu maskirnu shemu da se prilagodi terenu s obzirom da oni sa AK na vertikalcu imaju onu valjda sivo-crno- belu shemu ,tako nesto Wink

a onaj turcin na zadnjoj slici kao da je krenuo u `negativnu petlju` sa sve izvucenim st.trapovima ! fino to` Murat` izvodi ,mozda bas taj naleti do Ladjevaca Razz

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

Постер "F-16I Sufa"

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2010
  • Poruke: 149
  • Gde živiš: Zadar

Koje su oznake Izraelskog jednoseda i dvoseda ?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

AlexGreat ::Koje su oznake Izraelskog jednoseda i dvoseda ?

oznake su iste kao i u USAF znaci A/B i C/D ako na to mislis sa tim da oni imaju svoja za IDF/AF karakteristicna imena pa je A/B `Netz` ( jastreb ) a C/D` Barak` ( munja ) naravno ovi novi I su samo dvosedi a Sufa znaci Oluja Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3035 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 2 sakrivenih i 2982 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, aleph_one, Czrweni, Darko Jovanovic, Devil city 1989, Djokislav, doom83, Feller, gaga23, Glavonja049, Goran_Copenhagen, GT, HawX, hyla, Incognito, Istman, Ivan Gajic, Kriglord, Laluvr, littlebunny, Macalone, maxim_von_burdengate, Medojed, Metanoja, mgolub, MiGac, Mile14, Mićko, Muki 123, Parker, Polifon, Pururin, Raso75, Rupert, Shilok, ShtagodShtagod, simicnenadbg, Slingshot, sova72, Tastatura ratnik, TBoy, theNedjeljko, tritonus, Tvrtko I, vaso1, vazduh, vukan0799, XBMC, zlaya011, 800077