General Dynamics F-16 Fighting Falcon

308

General Dynamics F-16 Fighting Falcon

offline
  • Pridružio: 21 Sep 2016
  • Poruke: 19
  • Gde živiš: Konstantinopolj



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2016
  • Poruke: 316

djox ::Poljaci

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


meni ovi dodatni rezervoari grdni do zla boga, citav avion mi izgleda nekako traljavo nezgrapno s njima



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ali ne zauzimaju nosače i smanjuju otpor.

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Sledece subote, kada kod nas bude otvoren dan na Batajnici, Rumuni u 86. bazi kod Fetestija docekuju prvih 5 F-16. Nek im je sa srecom! Ziveli
Steta sto Air Solutiona vise nece biti, pa tako ni mogucnosti da ove masine vidimo kod nas na Bataji... Bebee Dol

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Видех негде инфо да им у четвртак стиже 6 комаТа.

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Da, receno je 29.09., al ja to malo zaokruzio, cisto da napravim paralelu. Smile
Ja procitah 5, al da ne garantujem.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Napisano: 26 Sep 2016 15:23

zixo ::Видех негде инфо да им у четвртак стиже 6 комаТа.

Ja ovde postavih

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo jos
Citat:По информации румынских СМИ, первые шесть истребителей F-16 «Файтинг Фалкон», приобретенных для ВВС Румынии из состава ВС Португалии, вылетят с португальской авиабазы «Монте-Реал» 28 сентября.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 28 Sep 2016 16:27

^^Evo ih....
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

^^
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

djox ::Bahrein jos ceka za odobrenje ....
Citat:A third deal, the sale of F-16 fighters built by Lockheed Martin Corp to Bahrain, remains under consideration, but approval is not as far along, said one of the sources.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Odobrena im kupovina 17 F-16
Citat:They also told lawmakers about plans to sell 17 Lockheed F-16 fighter jets to Bahrain, plus upgrades of up to 20 additional aircraft.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Amerikanci, Warhawks.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1396 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1325 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bigvlada, blatruc82, boromir, bpvl, cakija, Cigi, d29, dejan1972, Djokislav, Dorcolac, dukajov, dushan, dushkomkd, Dzambas, ekipo26, Feller, france93, g_g, Gall, ginjica, Glavni Oružni, GveX, igorkozar83, Jaz, jodzula, Kadzo, Kapetan Hadok, Koplje, Kototamopeva, kutija11, lord sir giga, ludiagresivan, luka35, mačković, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, miodrag, Mitch22, mkukoleca, MountAndBlade, nekdo, nenad81, partyzan, peradetlić, Permaldar, Pilence, PMsnow, Radoslava, Ripanjac, Robin, S-G, saputnik plavetnila, Sarmat, spikespiegel832, stokssone, svnedelja, synergia, tuf, uruk, vathra, vazduh, vladom6, zubri