|
Poslao: 22 Sep 2009 14:18
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Au kakva fotka
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 19:46
|
offline
- Pridružio: 17 Nov 2008
- Poruke: 237
|
Da li ima v-v rakete srednjeg dometa taj rumunski lanser?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 19:49
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33465
|
Moze da nosi R-60 i R-73 za blisku borbu i izraelski Python III
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 19:53
|
offline
- frenki1986

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 3322
- Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)
|
Logicno je kad je imala stara varijanta v-v rakete da ce i poboljsani Lancer imat ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 20:00
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2903
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
@frenki jel su sad svi vasi migovi-21 izbaceni iz upotrebe?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 20:29
|
offline
- Pridružio: 17 Nov 2008
- Poruke: 237
|
TOP GUN ::Moze da nosi R-60 i R-73 za blisku borbu i izraelski Python III
Da,znam za te ali reko mozda mogu da nose R-27.Hvala
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2009 20:43
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Lancer nosi i francuske R.550M Magic 2 sto se i vidi na fotografiji koju sam postavio.
Nema raketa v-v srednjeg dometa.
|
|
|
|
|
|
|
|