MIG-21 Fishbed

63

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)


Ova me slika uvijek nekako asocira na Zeljavu,valjda sto je sve u mraku i skriveno Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

libijci....





offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Još par nocnih...





offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375



Vijetnamski mig 21.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)


Dezurna para 80tih...

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Naša. Ex Čehoslovacka Smile

I ewo jednog unikata,podosta rijetka slika iz perioda negdje od 92ge do 96te...

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2009
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: U kolima...

Interesantan video o kecu...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

I to je jedan od zadnjih videa kad su nase 21 odsluzivale svoje zadnje sate u češkom vazduhoplovstvu... Sad

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

evo i mog doprinosa,recite ako je bilo ovo

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Koliko znam to je "updejtovan " kao i onaj Rumunski Lancer!Iz istog programa modernizacije ,ako ne gresim!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2221 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 2 sakrivenih i 2212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, maksi007, Markovic, Motocar, nenad81, Szigetwar, Vlado82