|
Poslao: 08 Sep 2009 13:26
|
offline
- frenki1986

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 3322
- Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)
|
Ova me slika uvijek nekako asocira na Zeljavu,valjda sto je sve u mraku i skriveno
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2009 17:40
|
offline
- Pridružio: 12 Mar 2009
- Poruke: 416
- Gde živiš: U kolima...
|
Interesantan video o kecu...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2009 23:32
|
offline
- frenki1986

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 3322
- Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)
|
I to je jedan od zadnjih videa kad su nase 21 odsluzivale svoje zadnje sate u češkom vazduhoplovstvu...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2009 20:49
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
Koliko znam to je "updejtovan " kao i onaj Rumunski Lancer!Iz istog programa modernizacije ,ako ne gresim!
|
|
|
|
|
|