MIG-21 Fishbed

872

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

izvinjavam se ako je bila...komsije



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Okt 2009
  • Poruke: 103
  • Gde živiš: Niš

Komsije su trenutno u procepu jer im kasne "novi", a stari ili istekli ili u kvaru. Operativan samo jedan trenutno...
Za dlaku su gori od nas...



offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 102

ali ne zadugo
Ziveli

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

babcia131 ::milan912 ::A ovi nasi? I oni su tu negde?

Pošalji Sliku -ja ću biti drago što Very Happy Very Happy
Tražim foto II kabine 21UMD ? Sad

Amerikanci su toliko upoznati s MiG-21 kao što sam ja kineski abeceda Very Happy
Foto :

komentar:
Citat:Serbian Air Force personnel install a centerline fuel tank on a MiG-21 in 2009 Smile Smile

e pa nije tank za gorivo nego je podvesavanje osmatrackog kontejnera Vinten
pozdrav Djordje

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

ray ban11 ::Fotka uz komentar




Citat:MiG 21. iz sastava 352. napušta ZB Pleso i polijeće na ZB Željava nakon GENERALNOG REMONTA obavljenog u ZTZ Zmaj Velika Gorica, tamo negdje krajem 80-tih..........

sa komsijskog foruma ...

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Evo ga i bas na Zeljavi.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:e pa nije tank za gorivo nego je podvesavanje osmatrackog kontejnera Vinten
pozdrav Djordje


Госн. Ђорђе није то Винтен него систем ЛОРАП на МиГ-21М 22823.

rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

neke moje fotke iz 2007. Nisam imao kod sebe bolju kameru....nazalost



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970



Citat:Бутурлиновка 1988г. МиГ-21ПФМ и МиГ-21УБ
SergeyL

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Cudno mi da su krajem 80 tih u VVS imali PFM kao operativne ? Confused Jel to pouzdan podatak za godinu ? UB nije sigurno jer i ne postoji vec UM ( mozda i US ) .

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

ray ban11 ::^

Cudno mi da su krajem 80 tih u VVS imali PFM kao operativne ? Confused Jel to pouzdan podatak za godinu ? UB nije sigurno jer i ne postoji vec UM ( mozda i US ) .


PFM koristi se Schools Air Force WWS

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1793 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 5 sakrivenih i 1715 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, ALEXV, amstel, Apok, Atomski čoban, Bo96, Bombona, Borski1977, Boskovic, burevestnik, cavatina, Centauro, Cicumile, coaa, Demi87, Djota1, dmitarche, DrFlyFisherman, dskrlec33, DuškoMraz, Dvojac005, Džekson, esx66, Flanker-G, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Iskander, ivan1973, ivan979, jalos, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, Kobrim, koom0001, Kredit, KUZMAR, limeni, ljubo70, MGBRBG, Miler88, Milos ZA, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, nelezele, nemkea71, novator, Otto Grunf, Papadubi, PlayerOne, raptorsi, shlauf, SMF, Sonic, sslay, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Tvrtko I, user24, vaci, vazduh, Vlada1389, vrgudinac, xAlex2, YugoSlav, zeka013