MIG-25 Foxbat

81

MIG-25 Foxbat

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Da, postoje ovi podaci

Citat: In 2001 the Russian air force operates limited numbers of MiG-25PD/PDS "Foxbat-E" interceptors. These are found with units that predominantly use the MiG-31.

Sto se slike tice ima ovaj komentar

Citat:МиГ-25ПД/ПДС ГЛИЦ им. В.П. Чкалова, авиабаза Ахтубинск.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Citat: In 2001 the Russian air force operates limited numbers of MiG-25PD/PDS "Foxbat-E" interceptors. These are found with units that predominantly use the MiG-31.

Pa da, oni su jedno vreme paralelno leteli sa njima, ali kada su i poslednji primerci prestali da dezuraju? Da li to neko zna?



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Radic u knjizi Vazdusna moc Rusije navodi na spisku naoruzanja za 2001. da su im MiG-25PD u rezervi, konzervirani.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Рачунајте да су 2001. престали да буду активни.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Izvinjenje za off - kako izgleda vazduhoplovna komponenta Ratne rezerve RF? Može li se uopšte naći takav podatak?

Na engleskoj Vikipediji npr. stoji da u rezervi imaju i Su-15 (povučeni 1994), MiG-23/27 (za 23-ojke je navedeno i da ih ima približno 500; kad su ono Rusi povukli jednomotorne letelice - 1998?),...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ратна резерва 2015. никако не могу бити МиГ-23/27 и Су-15.

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2011
  • Poruke: 211

Kakvo je stanje tih aviona u Ratnoj rezervi i da li bi oni u nekom sukobu mogli biti aktivirani ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Стање зависи од авиона до авиона, авиони углавном стоје напољу а вероватно да би одређен број авиона могао брзо да се врати у оперативно стање. Међутим то се односи на авионе типа МиГ-29/31, Су-24/25/27. Тешко на старије типове који већ 15-20 година нису у употреби.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

zixo ::Рачунајте да су 2001. престали да буду активни.

Postoje i ovi podaci ..

Citat:- 1993 г. - в частях ВВС перехватчиков МиГ-25 - 21 экз.; в частях ПВО перехватчиков МиГ-25 - 174 экз.; в ВВС разведчиков МиГ-25РБ и модификаций - 85 экз.;

- 1994 г. - МиГ-25РБ есть на вооружении;

- 2004 г. - МиГ-25 есть на вооружении частей ПВО России


Interesantno da su presretaci ( P/PD/PDS ) bili kako u jedinicama Av -PVO tako i u VVS .

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Osim Rusije i Ukrajne da li je još neka zemlja (zavod) mogao da vrši remont aviona MiG-25?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 981 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 11 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, bigfoot, Bubimir, cenejac111, coaa, darionis, darkojbn, Dioniss, dj.ape, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, dragon986, dule10savic, Gall, GandorCC, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, Hitri, igorkozar83, ikan, Ikica977, jaeger, Jecmendo, Jeremiah, JK, jon istvan, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, Lucije Kvint, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Miletić Zoran, Milos ZA, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, mnn2, mrdaak, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nixos, Nomica, Orc, Oscar, ozzy, Pavel Medved, pein, Permaldar, pisac12, pobeda, raso76, redstar011, repac, rovac, royst33, S-G, Sarmat, sasics, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, shiro, skok, sova72, sspp, strn, tamno.nebo, Tanjagre, tubular, Valter071, veljko82, VJ, Vlada78, VPV, x9, zaoka, ZlatniRez, zokizemun, Zorge, zule2, 787