MiG-29 Fulcrum

1136

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Nadam se da slika nije bila .
Iranske dvadeset devetke .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Dragan Mačak Damljanović ::Nadam se da slika nije bila .
Iranske dvadeset devetke .



Jeste ,bila je no nema veze Smile .Mozemo da zapazimo da jedan nosi GTM rakete R-27 dok drugi nosi pravu raketu .



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Citat:Colonel Piotr KUMAN Iwaszko. He is the commander of the squadron in 23 AFB in Mińsk Mazowiecki, hometown of polish smokers. In 2013, Kuman was a demopilot. His trademark - a helmet painted in colors of the squadron - photo: Konrad kifcio Kifert





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2011
  • Poruke: 524

Da li bi ovakvog pilota kao Kumana mogao neki F-16 lako da skemba?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Са AIM-9X и JHMCS итекако.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Poljaci.....
img by Konrad kifcio Kifert

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Pored slike nije bilo komentara koji je ovo prototip u pitanju .Mada su prototipovi imali Bort brojeve od 01 do 25 plavi .Koji je onda ovaj 29 plavi ? Interesantne rakete izlozene pored aviona .

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

















offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Pominjan je 101 pa posto njegovih novijih fotki i nema evo jedne ovakve cisto da ga vidimo ...

Naravno uz zelju da se uskoro sredi pa da ga vidimo u letu . Smile


offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

ray ban11 ::Pored slike nije bilo komentara koji je ovo prototip u pitanju .Mada su prototipovi imali Bort brojeve od 01 do 25 plavi .Koji je onda ovaj 29 plavi ? Interesantne rakete izlozene pored aviona .



Реј то је дрвена макета 1:1.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1682 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 9 sakrivenih i 1587 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, alternator, Andy, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, Cirkon, debeli, DeerHunter, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, djonsule, Dovla 1980, Dragon Order, F14_Tom_Cat, g_g, Georgius, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, Ilija84, Insan, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, KizJ, kolateralnasteta, Konda, kunktator, Laluvr, littlebunny, maksi007, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, MIg, miki kv, Miletić Zoran, mist-mist, Mićko, moldway, MrNo, N.e.m.a.nj.a., nazgul75, nemkea71, NorthWind, ozzy, pein, Permaldar, Pilence, ping15, Rok A Bit, RommelBL, ruma, S-G, sap, sekretar, ShtagodShtagod, smuk, Stoilkovic, Titan, tooljan, troki1971, tubular, vaci, Vanderx, varda, Veless, vidra boy, VJ, VNVK, vukovi, wulfy, Zastava, Zec, zziko