MiG-31 Foxhound

253

MiG-31 Foxhound

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Ti BM-ovi bi mozda lako mogli biti prvi lovci u VVS sa raketama R-77-1 .Sa ovim R-73E pogotovo bez naslemne sisteme mi nekako to `ne ide ` ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

AB Savasleyka
April 2014



^^^^^^^
snimak


ostatak foto reportaze

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

ray ban11 ::^

Ti BM-ovi bi mozda lako mogli biti prvi lovci u VVS sa raketama R-77-1 .Sa ovim R-73E pogotovo bez naslemne sisteme mi nekako to `ne ide ` ?


Док не видим слике ништа не верујем.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

триес ађин као споменик....
архангелск


offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Zajedno sa A-50 cini osnovnu vazduhoplovnu komponentu `Vojske VKO`/nekada ` Avijacija -Vojske PVO Teritorije` ( novog vida OS RF ciji je zadatak cuvanje granica na nebu` rodine` )

Citat:Учения истребителей-перехватчиков МиГ-31 с привлечением авиационного комплекса дальнего радиолокационного обнаружения и управления (ДРЛОиУ) А-50 прошли 7 марта в небе Пермского края, Челябинской и Свердловской областей. В ходе учений перехватчики авиагруппы, дислоцированной в Пермском крае, во взаимодействии с самолетом А-50 осуществляли перехват звена самолетов условного противника и отрабатывали защиту комплекса ДРЛОиУ от их атак.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Malo starije....
Kamcatka
Avg 2011

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Da li bi mogao jos jedan recimo ? Hm,upitno ... sigurno odstojanje je prioritet .

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Indijci npr tankuju tri Harrier-a odjednom.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

ray ban11 ::^

Da li bi mogao jos jedan recimo ? Hm,upitno ... sigurno odstojanje je prioritet .


Moze..
treci avion koji bi se dopunjavao sa sredisnje stanice bi bio iza ova dva sto bi se dopunjavali sa krila i bilo bi mesta za sve

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1111 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1086 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, avijacija, Bokiboks, BrcakRS, drimer, dzada, ivantheilic, Jaz, jon istvan, JOntra, Jose, kutija11, Lance Guest, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, mnn2, Posmatrac77OKB, repac, taomaster, uruk, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82