|
Poslao: 17 Okt 2014 09:37
|
offline
- Pridružio: 06 Feb 2013
- Poruke: 53
|
djox ::Na Artickom aerodromu "Tiksi" od 2017.godine,bice bazirani avioni MiG-31
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo što javljaju Amerikanci:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Okt 2014 20:48
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
djox ::Na Artickom aerodromu "Tiksi" od 2017.godine,bice bazirani avioni MiG-31
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ta baza kao i niz drugih( Anadir,Noriljsk.Vorkuta ... ) je nekada imala ulogu `ugoscavanja` strateskih raketonosaca -bombardera .S pol je jako blizu .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Okt 2014 20:49
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
respekt ::Jedan generalni remont i bice u redu.
`Generalka` za ono i nije bas potrebna ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Okt 2014 22:15
|
offline
- Wisdomseeker

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 8618
|
To će dežurni meaničar da časkom isčuka a plekadžija da zameni koju tablu lima ako treba, taman i farbar nešto d'uradi u zadnje vreme.
Šalu na stranu, moraće ovaj avion na malo jači Pregled i Opravku da se sve proveri i popravi kako treba.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Okt 2014 22:58
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
Pitanje je jel mozda nekim slucajem bio naoruzan sa R-33. U tom slucaju posadi i ne bi bilo bas svejedno .
|
|
|
|
|
|
|
|