Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

255

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@zixo

Samo jedno pitanje ,ti kineski jesu oni MKK2 ili ipak MK2 ( poput venecuelanskih ,vijetnamskih ,ugandskih ... )? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

То су МК2 за НР Кину са ознаком МКК2.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Fenomenalna fotka.... Smajli

(Ali mala GUZ - Glavom U Zid Evil or Very Mad )

Slikano iz AN-12


Citat:Съемка велась с рампы Ан-12 над Московской областью.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija

Eve jos jedna

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Evo i njega u pripremi....Zukovski....danas

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Hornet na nisanu ....

Citat:Индонезийский Су-30МК2 заходит в хвост "Хорнету" на учениях Pitch Black 2012.


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

I jos jedna.... Smajli



Citat:фото пресс-службы Корпорации "Иркут" / Марина Лысцева

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 578

Jes da nisam komunista, ali mu ova petokraka na repu prelijepo stoji Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Jos dobrih....

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 101 registrovanih, 7 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., ArchaBasha, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, debeli, deks, Denaya, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, klepesina, Krin, kybonacci, LeGrandCharles, Litostroton, ljubicad7, Logic005, Marko00, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, naki011, nelezele, nerislav2025, orfanel, Orijen, ozzy, pablojepao, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, Polifon, proka89, Pv123, raster12, Remain, rovac, royst33, Sale0501, sale76, sasakrajina, sekretar, Semberija, sickmouse, Sinduk, SirOliver, skok, Smajser, sombrero, sosko, StankoVrankovic, takini, vaci, VanZan, virked, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77