Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

257

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Jos dve..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Није ми јасно шта овај Су-30МК2 502 тражи поред Су-30СМ на небу Жуковског? Smile



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Na slici SM jasno vidimo kako kanar odvodi vazdusnu struju ...kod drugih varijanti bez kanara ista vazdusna struja bi `pogodila` i klizila niz strejkove ...

online
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

zixo ::Није ми јасно шта овај Су-30МК2 502 тражи поред Су-30СМ на небу Жуковског? Smile

pa malo i "dedica" da protegne svoja krila Smile

elem taj 502 je bio u kini dosta dugo vremena? ili je to bio 501?

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Jos neka....

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

SM iliti ruski MKI Smile


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Zukovski....danas

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

USSVoyager ::bas ih davno nismo videli..
totalno su baceni u senku ovih novih sm verzija


Njih je samo 4 komada ,apsolutna manjina ce da budu ... oni kao da imaju samo 2 podkrilna podvesna nosaca poput 27-ca .Nisu im dodali jos jedan .

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

USSVoyager ::zixo ::Није ми јасно шта овај Су-30МК2 502 тражи поред Су-30СМ на небу Жуковског? Smile

pa malo i "dedica" da protegne svoja krila Smile

elem taj 502 je bio u kini dosta dugo vremena? ili je to bio 501?


501 је био први прототип Су-30МКК а 502 је други. 502 је остао као развојни авион и накнадно је унапређен у Су-30МК2.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

nastavak....fotkan iz An-12


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1190 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 6 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Apok, Avalon015, Baždaranac, berste23, bojan_t, BSD, cojapop, Colt D, Comyymoc, deLacy, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, Dorcolac, drimer, Džekson, Electron, Feller, galico, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, Istman, ivan979, Jager715510, Jeremiah, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, klepesina, koom0001, Lester Freamon, mean_machine, Metanoja, mgolub, Michellefromrezistance, milanpb, milos97, mrvica78, nelezele, nemkea71, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, Papadubi, Pavel Medved, Pekman, Piicoki, PuškeiPlavuše, rajkoplje, repac, S-G, Sagotolio, saputnik plavetnila, sekretar, Shinobi, Simonsen23, Sirius, skok, skvara, Slingshot, Smiljkovich, trutcina, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, vazduh, Veless, veljkovicdani, vespa nikola, vidra boy, Vlada78, vrgudinac, wulfy, zmajbre, Zoran1959, Zrcalo, zule2, šumar bk2