Suhoj Su-27 Flanker

15

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2007
  • Poruke: 290

@Besotted

Slika ovog Su-27 nije "thumbnail", te je veličine koju vidiš. Ovo je njen link - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Ne znam koliko delova ima. Evo prvi deo o Su familiji. Predstavljaju se razni Su 27 derivati uz muziku pozadinu. Znaci nema neke price i TT podataka...

Su-27 Family Part 1
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da ima jedno 5-6 delova. Solidni klipovi.

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Šta sve može da izdrži Su-27... Very Happy

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

По мени једне од најбољих "ваздух-ваздух" фотографија Shocked

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Su-27SKM prelepa šema bojenje za prelepi avion

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

sasans23 ::По мени једне од најбољих "ваздух-ваздух" фотографија Shocked



Ako pogledaš bolje izgleda kao da je nos oštečen. Zna li ko od čega bi to moglo biti?


.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

acatomic ::
Ako pogledaš bolje izgleda kao da je nos oštečen. Zna li ko od čega bi to moglo biti?


A vise deluje kao da je oljustena boja samo...hm.....zardjo Laughing

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

TOP GUN ::acatomic ::
Ako pogledaš bolje izgleda kao da je nos oštečen. Zna li ko od čega bi to moglo biti?


A vise deluje kao da je oljustena boja samo...hm.....zardjo Laughing


U pravu si. Više deluje da oljuštena. Da nije možda zbog radara , mislim koliko ja razumem ima jako "močan" radar pa da se nije boja oljuštila od zračenja Smile .



.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 5 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, amaterSRB, Bbbggg1979, Blade, Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, burevestnik, Deki Duga Devetka, doragan, Dorcolac, dragisa dragisa, Goran_, HrcAk47, Ilija84, Istman, K a s p e r, Kalem, kutija11, Lance Guest, ljuba.b, LostInSpaceandTime, mat, Milan A. Nikolic, Milometer, Mitch22, Nemanja Opalić, obsc, opt1, partyzan, radza1, raketaš, rodoljub, sasa87, strn, Tila Painen, troki1971, Vlad000, zlaya011, Zukov