Suhoj Su-27 Flanker

236

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Dezurni...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Mozda pozarni ? Razz Mora da je pred sam start ,rakete R-27R nemaju zastitne kape ili zaboravljene came na stajanci ?

Zanimljivo u vezi onog pitanja o max brzini ( podatak o `introduction` nije bas tacan )

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Malo starije slike.

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

ray ban11 ::^
Mozda pozarni ? Razz Mora da je pred sam start ,rakete R-27R nemaju zastitne kape ili zaboravljene came na stajanci ?


A da nisu slucajno na krilima IC navodjene rakete (R-73 i R-27T njima trebaju zastitne 'kape'),dok su ispod nosaca na usisnicima podvesene R-27R i njima zastitna kapa ne treba?
Takodje mi se cini da R-27T samo mogu da se podvese na unutrasnjim krilnim nosacima kod Su-27 (bas na mestu na kome se i nalaze na slici)...
Ispravite ako sam pogresio i za prvo i za drugo...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

У праву си за носаче за Р-27Т/ЕТ, могу само на те поткрилне носаче.

Постоје заштитне капе и за Р-27Р/ЕР.

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Još po koja od onih koje nisu bile.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@ILGromovnik

Upravo tako . Smile

Citat:Su-27 'Flanker' carrying six AA-10 'Alamo' missiles; two medium-range IR (R-27T) on the wing pylons, two extended-range semi-active radar (R-27ER) under the engines, and two medium-range semi-active radar (R-27R) in the tunnel between the two engines.




Zanimljivo je da imamo istu konfiguraciju kad je R-27T u pitanju i kod Su-30MK2

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464


offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 802

mean-machine dzabe se koprcamo o max brzini sa naoruzanjem NIKAD necemo znati dok rusi ne objave nazalost ovo ti je kao ruski rulet. Wink

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Seadm plavi nije bio.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 971 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 6 sakrivenih i 867 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, Apok, Asteker, Ba4e, Banovo Brdo, Belac91, BlackTower, blue, Bojan198527, bojankrstc, bokicacar, boskelazo, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, CHARLIE JA., Colt D, djboj, Djota1, djuradj, Dogma21, DonRumataEstorski, dule10savic, elenemste, Feller, g_g, Georgius, Glavonja049, GORDI, Great White, GveX, Hans Gajger, HawX, HrcAk47, iceburn, Ivoo, Jecmendo, Jeremiah, Jeremija98, Koser, Krusarac, kybonacci, littlebunny, Marko00, Metanoja, MiloradKomadic, milos97, mnn2, monomah, Mrav Obrad, muaddib, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nuke92, operniki, Orc, pera bager, Pilence, porticco, Prečanin30, procesor, Pururin, Ray1973, rovac, ruma, S-G, S.Palestinac, scimitar19, shiro, Smiljke, sombrero, Srki98, stegonosa, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, vathra, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, XBMC, yiyi, Zdenko, Zorge, Zuna77, zvomar, 1324