Nasi vojni avioni negde iznad nas

362

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

U Nisu od jutros mi 8 i padobranci Smile



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Malo pre 14h 26 odleteo iz Niša, a čula se i osmica.



offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

Leti se od jutros, na Bataji su aktivni.Sinoc preko Borce, MI-8, Gazele,a po zvuku cini mi se i Migovi

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

G4, An26 i MiG21 sigurno, moguće je da je i 29-ka letela...

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

U Nišu izmedju 11 i 11.30h letela osmica.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2010
  • Poruke: 74

Aktivno na Bataji,mig-29 leti.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

mrkanidja
Koji je leteo?

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Јуче око 11 ч. прелет Ан-26 изнад Петроварадина на око 400 м висине, у правцу Батајнице.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Sta je ovo u novoj godini? U Nis jos nisam cuo i video da lete. Sta je sa ostalima?

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

kraljevo nista takodje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3668 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 2 sakrivenih i 3608 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, bojan_t, Bombona, borya90, Bubili, cikadeda, CikaKURE, cole77, comi_pfc, dearg, Demi87, djile1, djonsule, djukapfc, DonRumataEstorski, Duschi, g_g, gaga23, Haris, HawX, Jablan, jalos, Jecmendo, Jester, kaput21, Kenanjoz, Khaless, komenski, kybonacci, Linda, LostInSpaceandTime, maksi007, marsi, mercedesamg, Mercury, mikhailo, mir juzni, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nenomir, pein, pisac12, PlayerOne, Remarqe, S-G, Spila 0405, stegonosa, strahinjaa27, Tafocus, Tas011, tomo2, ulogovan, Velizar Laro, vidra boy, vlad4, yufighter, šumar bk2