Nasi vojni avioni negde iznad nas

367

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Napisano: 01 Feb 2014 16:06

U kasarni Majevica spremljen noćni start za slučaj potrebe.

Dopuna: 01 Feb 2014 16:35

@sasans23 imam info da je to bio Mi-8, Mi-17 je prizemljen.



offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Око 17:30 су слетела два ХТ-а на Мајевицу.



offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 152

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

29ka para nebo iznad 13.maja i Borče, 1 km visine...

offline
  • Nefron 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Avg 2012
  • Poruke: 9

Devetka iznad Batajnice!

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

A Anušku niko ne pominje? Smile
Ima li aktivnosti na LYKV, LYNI?

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Na LYNI se letelo u petak,danas samo prelet An 26

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Lete gazele redovno,do skoro su odlazile ka KG u trojkama,mozda na Pasuljane

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Danas je leteo i An26, oko pola četiri ...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Sad je preleteo Zr dok sam bio napolju. Nevidi se od oblacnosti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1017 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 2 sakrivenih i 992 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bojan_t, Car89, cikadeda, Citalac, dexteroza, GrammaticalAnalysis, Kajzer Soze, Kriglord, Medojed, Mihailo Gazdić, nenad81, nuke92, Pantelejmon, read-only, sekretar, Shilok, Tanasko95, Titan, Tumansky, veljko82, Vlado82, XBMC