Nasi vojni avioni negde iznad nas

365

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Znaci sve aktivno,i gazela ovde leti prvi put ove godine...



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Али Орлови и даље нису активни...



offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

orlovi nisu ! :/

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

U Nisu leti sve sto je moguce da leti,tri gazele i dva mi 8,po jako losem vremenu i kisi...

offline
  • aleksa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2011
  • Poruke: 7

Čujem ih ceo dan nikako da ih vidim.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 22 Jan 2014 12:44

Leti G4, solo ...

Dopuna: 23 Jan 2014 10:30

20kec lagano preko Borče ka Banatu...

Dopuna: 23 Jan 2014 15:11

Leteo je i Mi17 i An26.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 152

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

baza jel to ona što je danas letela?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 152

Ona što leti ovih dana, da.

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Danas se bas leti sa niskog aerodroma!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 11 sakrivenih i 901 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, ArchaBasha, Betty25, Bgorando, Bickoooo, boromir, BORUTUS, Bosnjo, BZ, CCCP, Cicumile, CikaKURE, CraniumWhite, darionis, DeerHunter, Despot1, Dimitrise93, djile1, Djokkinen, Djota1, Duh sa sekirom, dule10savic, Dzigy, Gitzherai, GORDI, gregorxix, Igritelj, jalos, joca83, kikisp, KizJ, Lazur_01, lukac, Marko Marković, mat, MB120mm, Meklejn, mercedesamg, Metanoja, mexo, Mi lao shu, Mihajlo, miki kv, Miler88, mileta4, Milun24, Moldovan, Mrav Obrad, mrvica78, nelezele, nenomir, nikolapetkovic, NNPD, oldtimer, Orc, Paklenica, peradetlić, Pilence, ping15, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, raptorsi, Rebel Frank, redakzver, Remain, Robin, rovac, sap, Saša 74, Sharpshooter, shiro, sickmouse, Sir Budimir, skok, StalniPromatrač, Stoilkovic, Tamna_strana_Meseca, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, Viceroy, Vrač, ziggga, ZlatniRez, zziko, Žukov