Nasi vojni avioni negde iznad nas

381

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

zox-ni ::Dal je moguce da mu treba manje od pola sata...

Треба му око 45 минута.



offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Pa sad kada je ranije imao vezbu iznad Nisa,covek koji radi bas na L-17 mi javi kada polece sa pss,i ovde je za 12-13min i to verujem ekonomicno s'obzirom da obavi zadatak koji ima 3-5 min i vrati se za isto vreme odprilike,kad mi javi da je sleteo na LYBT...



offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

An-26 ka Pančevu

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

samo da javim da posle duze pauze ladjevcani ponovo lete, nisam video sta je u pitanju, ima niskih oblaka, ali bi po zvuku reko da je orao konacno,
ako nadleti jos koji put pokusacu da desifrujem

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Јавио јуче Мачак да лети Г-4.

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Jako sam bio srecan kada sam juce procitao da su malo krenuli,i jos ako je i orao krenuo to je onda top vest Smile

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

An-26 iznad Borce,verovatno leti za Nis.

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Ako su slagali mene, lažem i ja vas Smile An-26 je bio 71386 Pančevo-Topola-Valjevo-Batajnica

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

U Nis nije svracao.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Al je zato leteo Mi-8 oko 12.30 - 13.00 h i nije imao zadnja vrata, verovatno bacao padose, pa i ja danas zakačih da vidim nešto od letačkih aktivnosti u Nišu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2242 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 6 sakrivenih i 2151 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, _Rade, alex71, alke12, ArchaBasha, Asteker, Avalon015, Baždaranac, bigfoot, bladesu, bojank, bojcistv, Borski1977, Brankojle, Daba75, DeerHunter, Djokislav, Djokkinen, dule10savic, Džekson, Electron, fireball021, Georgius, ginjica, Goran 0000, goxin, igorkozar83, IpMan, jaeger, jalos, Jecmendo, Jester, jodzula, JohnDoe, Kalem, Kawasaki1000, Kontrausluga, Koplje, kybonacci, Marko Marković, mat, mdp92, Medojed, Michellefromrezistance, Milan A. Nikolic, Milometer, mm1811, moldway, Mrav Obrad, MunzeKonze, nekdo, Niki2024, nikolabb, Nomica, OKT, Pale2025, Petar888, Pururin, Radoslava, raptorsi, Redred, rovac, saputnik plavetnila, Semberija, shadower78, skvara, stegonosa, Stoilkovic, tamno.nebo, Topaz9, Tumansky, ujke, user24, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, vladaa012, vladetije, Volfero, Volkhov-M, x011, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107