Tegljači (Vučni vozovi)

65

Tegljači (Vučni vozovi)

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7602

Предпостављам да је то овај Ивеко Стралис из ЦЛБ, што се види на овом снимку на 23:17



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37689
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Poljska ekipa za HET (Heavy Equipment Transport) sa T-72 i danskim M113 na vežbi NATO u Poljskoj









offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26250

HD-21 trailer

i jedan M-25 sa prikolicom M15 u kompletu Dragon Vagon ga vikaHu..

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26250

Britanski OSHKOSH M1070

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26250

Jedan NAŠ sa curik ture do Pasuljana ,u prolazu naselja koje se valda zove SENJE...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26250

M52A2 truck sa jednog od bezbroj skupova militaraca po jevropi..

Tu je i poluprikolica od njuma M127A2C trailer.

i kompletan par zajedno..M52 truck M127 trailer.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Foto reportaza iz Belorusije
Фоторепортаж с ОАО "Минский завод колёсных тягачей"
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26250

Минский завод колесных тягачей (МЗКТ) je među prvih 10 na svetu po raznorodnosti u izradi kamiona tegljača za sve i svašta a meni su ovi VOLATy iz MZKT prava enigma
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113450

Nastavak foto reportaze iz Belorusije
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7602

Kaда се већ увозе тегљачи за вучне возове, боље да изаберу МЗКТ уместо МАНа, прво због односа са Белорусијом и погодности које имамо од њих (па су на конто тога набављени ватрогасни МАЗови), а друго што су то ипак наследници совјетских тегљача које већ имамо.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 935 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 2 sakrivenih i 915 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, Citalac, dexteroza, Duck of Death, dusanobr, Feller, komenski, kybonacci, littlebunny, marsi, mile.ilic75, Mrav Obrad, Neutral-M, sasa76, vazduh, vukajlo71, zlaya011, šumar bk2