Vojni kamioni FAP (sve verzije)

275

Vojni kamioni FAP (sve verzije)

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Према боји изгледа као да је ватрогасна верзија прерађена у тегљач.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Da nisam video priloženi sliku koju je Kos priložio mislio bi da je pogrešio jer se većina vatrogasnih a za JNA pogotovo pravila sa takozvanom produženom-noćnom kabinom a ovaj na slici je sa kratkom...

Nekoliko vatrogasnih sam ja imao u vreme svoje aktivne službe i svi su bili sa ovakvom dugačkom kabinom..



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Moгуће да је и овај црвени чију сам слику приложио оригинално био стандардни сандучар БС/АВ касније преправљен у ватрогасца.

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Evo jedan 2026 preradjen sa mercedes elementima.

offline
  • yrraf  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2938
  • Gde živiš: Loznica Srbija

^Odlično izgleda, mada ja više volim FAP-ov odbijač i svetlosnu grupu.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

A ja ФАПову маску, некако ми кабина са њом компактнија.

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

offline
  • LUDI 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Maj 2011
  • Poruke: 526

Nisam sasvim siguran ali mislim, da ovaj vatrogasni kamion iz ZGRS Sezane nije FAP. Mislim, da je u pitanju MB. Barem tako mi se cini po sjecanju.

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Nije. Vidi se da je fap po sasiji.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kakav je ovo filter na 1118 ?
filter goriva ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1182 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 3 sakrivenih i 1162 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, bb929, Citalac, DaliborVukadinovic, dulleo, goxin, komsija1, mikhailo, Milos82, oddsock, Sase, suton, Szigetwar, TRAVUNIJA, vaci, wolverined4, Zastava