Borbeno vozilo pešadije M-80

323

Borbeno vozilo pešadije M-80

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20889





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

To je M-80A1 Vidra.



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20889

Тако је, један је остао услед оштећења, вероватно дејством РБР.


offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Ako je jedan ostao usljed oštećenja u kasarni onda je još jedan odtao oštećen ili uništen u centru grada...

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

VJ ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Odlicna fotka za poredjenje sa ideoloskim rodjakom mu, BMP-1:


Nadam se da je sada jasno zasto se u ex-sovjetskim prostranstvima voze na njemu, a ne u njemu.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Дино Мерлин и Јука Празина.

online
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

Dino, na govno si zin'o. Bukvalno...

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2015
  • Poruke: 3540

Ajde sto ima vise prostora u nasim nego smo se resili rezervoara za gorivo instaliranim u vrata Smile koji um je to smislio.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

bojank ::VJ ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Odlicna fotka za poredjenje sa ideoloskim rodjakom mu, BMP-1:


Nadam se da je sada jasno zasto se u ex-sovjetskim prostranstvima voze na njemu, a ne u njemu.

Један је прављен за динароиде, а други за Squatting Slavs.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Napisano: 14 Apr 2023 20:20

Koridor ::Ajde sto ima vise prostora u nasim nego smo se resili rezervoara za gorivo instaliranim u vrata Smile koji um je to smislio.
Vrata sa gorivom nisu problem, tesko ga je zapaliti, ono sto zapali gorivo (automatski top ili POVR) ce izbusiti i oduvati BMP u svakom slucaju.
Za M-80, jedan od mnogo detalja od koga se odustalo su bila bas vrata sa rezervoarom, jer nisu mogli da rese curenje goriva kroz sarke (jer su hteli da instalacija ide kroz sarke, ne kroz posebno crevo kao kod BMP-1).

Dopuna: 14 Apr 2023 20:26

I jos jedna interesantna slika za poredjenje, AMX VCI sa guza:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1482 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 8 sakrivenih i 1350 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Abebe Bikila, airsuba, amaterSRB, Apok, avijacija, boj.an, Bombarder, boromir, boxbole, Bozjidar87, braca57, brandža84, branko7, branko87, brufen, BrusLi, BSD, Bubimir, Bvp, carinko, casual03, cenejac111, Ciri1994, Cirkon, Comyymoc, Dare, davorb, deki1001, Df410, Djole3621, doktor097, dolinalima, Dragon Order, dule10savic, dunavzed, dusanobr, Dvojac005, Dzambas, Dzoni70, Džekson, eagle.rs, elviper2, Feller, free, Glavonja049, Goksi95, Gosha101980, Grebostrek, Hans Gajger, Hitri, howyesno, Hyde, ivan1973, Jager715510, Jaxupa, Jester, Kaponi, kinderpingvin, klepesina, knutveliki, komenski, komsija1, Kozi-RS, Krusarac, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, lord sir giga, madza, Marko Marković, marko.markovic, markolopin, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mexo, milenko crazy north, Miler88, milimoj, moldway, momcilob55, nebkv, nebojsag, nenomir, Nikola9223, nixos, Novakomp, novator, ozz, ozzy, padamacki, panonski mornar, peho_atropin, Piicoki, ping15, pristinski korpus, proka89, raf87, royst33, sabros, Savantije, Savkec, sekretar, Sharpshooter, Sirius, Siti2, Sićko, Sky diver 29, sonico, Spinosa, Srle993, stegonosa, tmanda323, Troja, vaci, vidra1, Wehicle, wolverined4, XBMC, Xland, Zmaj Tolak, Zoran1959