Izviđačko vozilo BRDM-2

55

Izviđačko vozilo BRDM-2

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Нисам ја уопште коментарисао предлоге.Да их је донирано 100 ком,па свима по нешто.Не бих имао прмједби...Наравно да се прати форум.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Forumi izazivaju zavisnost. Zamisli neprijatelji sa svih strana nadiru, a komandant KoV na MCM,pokušava da objasni izvesnom pedagogu zašto te njegove ideje ne piju vodu. Wink

A druga stvar, šta da nam pokrade ideje, preda VTI našeg mikro Pancira? Mr. Green











PS. Ja sam izvesni pedagog.



offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Да ли је неко од вас овде присутних гађао из КПВТ и ПКТ? Или се возио њиме?

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2014
  • Poruke: 651

A.R.Chafee.Jr. ::komandant KoV na MCM,pokušava da objasni izvesnom pedagogu zašto te njegove ideje ne piju vodu. Wink

АХАХАХАХААХА Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli имаш два пива!

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

A.R.Chafee.Jr. ::Forumi izazivaju zavisnost. Zamisli neprijatelji sa svih strana nadiru, a komandant KoV na MCM,pokušava da objasni izvesnom pedagogu zašto te njegove ideje ne piju vodu. Wink

A druga stvar, šta da nam pokrade ideje, preda VTI našeg mikro Pancira? Mr. Green











PS. Ja sam izvesni pedagog.


Ma....ja sam siguran da ćemo dobiti po 5% (svaki), od ukupne zarade od prodaje PVO sistema BRDM-2 "Mistral-Top"! Wink

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

Bogoslov ::Да ли је неко од вас овде присутних гађао из КПВТ и ПКТ? Или се возио њиме?

Ja sam se vozio u BRDM-2.....U bateriju Kub je bio u 1. odeljenju komandnog voda, namenjen za izviđanje....
Kasnije , usled generalne zapuštenosti tog sredstva kod jedinica Kub, uglavnom nije korišten.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8106
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Mnogo ocekujete od lakog oklopnog vozila . Elevacija mu je -5 do +30 stepeni. Ako bi ugradnjom 12.7x108 m 87 dobili vecu elevaciju , toliko bi mogli da mu ucinimo.
Na btr 80 , puno je veca elevacijA 14.5 , da li je zbog malog vozila ili male kupole , ne znam...

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Eto malo razbismo nepotrebnu tenziju.

@Cranium hvala na pivu, no ne smem odavno da pijem. Prihvatam limunadu.

@Kubavac, ja se odričem u tvoju korist mojih 5%, al da se zove Mikro Pancir.

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

goxin ::Mnogo ocekujete od lakog oklopnog vozila . Elevacija mu je -5 do +30 stepeni. Ako bi ugradnjom 12.7x108 m 87 dobili vecu elevaciju , toliko bi mogli da mu ucinimo.
Na btr 80 , puno je veca elevacijA 14.5 , da li je zbog malog vozila ili male kupole , ne znam...


Kod ovog modela postoji mogućnost zamene kupole sa onom sa BTR-60....

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2895

TAB-71 je imao LOTA kupolu sa bitno boljom elevacijom i boljim nišanima od ove skarabudžine.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1150 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 1073 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksej, Ares89, bojcistv, BOXRR, braca57, Burovnyak, C-Gun, Dekanovic, Deki Duga Devetka, deks, delboy, dendrit86, djboj, dolinalima, drimer, dunavzed, DuškoMraz, esko_hz, Fabius, Feller, g_g, Hans Gajger, howyesno, Kajzer Soze, Kaplar2, Kenanjoz, Koplje, krkalon, Kvaka22, Leteća Krofna, luka1978, MagicniHerpes, Makarid, mat, miki kv, MIKULENCE, milan.tatanac1, Milos ZA, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nepopravljivi, nuke92, OKT, Otto Grunf, Parker, peradetlić, PlayerOne, Podgoritza, precan, probisic, repac, RJ, Seeker, ssekir75, stalja, stegonosa, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., Tribal, vaci, vathra, Velibor Radoja, yip314, yTBPKPgoqsmdOBQY, zemljanin, zlaya011