Lako oklopno vozilo firme Azimut

50

Lako oklopno vozilo firme Azimut

offline
  • zovu me, samo Bond
  • Astralni Putnik
  • Pridružio: 01 Avg 2014
  • Poruke: 89
  • Gde živiš: Sazvezdje Oriona



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Nov 2011
  • Poruke: 607

Мијанмар је правио нешто слично, MAV 1 до 1991





online
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Ako ne poprave dizajn, procice kao i ovaj model iz Mijanmara GUZ - Glavom U Zid NEZAPAZENO !

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Pa zaradiće valjda nešto Palanca negra, pa da krenu u dalji razvoj i sa estetetske strane Wink

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
dobro bi azimutu legla ova "estetika"

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

celik ::Ako ne poprave dizajn, procice kao i ovaj model iz Mijanmara GUZ - Glavom U Zid NEZAPAZENO !

...da su barem izbjegli ovaj "Yugo" izgled ( prevalikog ) sužavanja gornje ploče tj, krova i da je prednji dio malo robusniji PN bi imala sasvim pristojan izgled za takvu vrstu vozila











offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

Slike preuzete sa Armyinfoforum






offline
  • zovu me, samo Bond
  • Astralni Putnik
  • Pridružio: 01 Avg 2014
  • Poruke: 89
  • Gde živiš: Sazvezdje Oriona

Snorks ::Slike preuzete sa Armyinfoforum








Bas je zaglibio..Smile

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

..a i gume su "bas" za ovakav teren.. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

Meni je ovakav specificnog izgleda sasvim uredu, 5x bi vise zeleo da se nadjem u ovom cudu nego li u Pincu u nedaj boze nekoj zasedi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10989 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 7 sakrivenih i 10909 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Asparagus, Asteker, Baždaranac, Bo96, borya90, bpop, Bushek, celik, cifra, Deki Duga Devetka, Denaya, Despot1, Dioniss, dolinalima, DonRumataEstorski, Duh sa sekirom, Flanker-G, Gargantua, geo.dule, glados, Halabit, Hitri, howyesno, Ivoo, Jerry Drake, JimmyNapoli, Kajzer Soze, kunktator, ladro, lucianovercetti, mačković, mercedesamg, mexo, Mi lao shu, Miha79, milanpb, milanstankovic087, mile33, Milun24, Mitogna, Mldo, nebojsag, nenad81, Nikoletina Bursac, Piani Jazzer, precan, radovanstojkov023, RiV, Rok A Bit, ruma, S-lash, S.Palestinac, sasics, Semprini, shlauf, shone34, skok, skvara, Smiljke, Stanlio, taomaster, USSVoyager, vaci, vathra, XBMC, zeka013, Đurđevdan, 79693