Flying dinosaurus

4

Flying dinosaurus

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje





















Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Не лете диносауруси само у великим државама...

Аустријанци:














Белгијанци...


























offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje















offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

ОК. Империја узвраћа ударац...Smile








offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Napisano: 18 Sep 2013 20:33

Još ovogodišnjih mešanac:






















Dopuna: 19 Sep 2013 0:35

Imperijo aj daj nesto taze, to i ja imam. A sad sledi Polikarpov show:


























































































































offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Evo jedan domorodac...dok ne stignu i ostali ''stariki''...

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Malo umetnosti

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Napisano: 20 Sep 2013 10:27























Dopuna: 20 Sep 2013 15:50

Dodatak Siriusovom istraživačkom radu:
Il-14T RA-1114K/CCCP-91612 radovi na njemu 2011. godine

Po završetku radova 2013.






Dopuna: 20 Sep 2013 16:12



























Dopuna: 21 Sep 2013 17:30



Dopuna: 21 Sep 2013 17:51

A može i ovako:

Jedna neobična:












Dopuna: 21 Sep 2013 21:03











offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Ima jedan španski sajt sa divnim slikama, ali sam ga, nažalost, izgubio sa kompa. Neki njihov muzej, pošto ima tušta i tma raznih njihovih muzejskih slika, uključujući i obnovljeni I-16 sa obeležjima "Gloriose" prikazan na slici gore. Zna li ga neko i ako može da postavi link

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Komšija njihov muzej je u Madridu- Cuatro Vientos, ajd probaj izgooglaj možda navataš nešto. Ja odo na pauzu. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3223 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 2 sakrivenih i 3174 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, Czrweni, Darko Jovanovic, Devil city 1989, Djokislav, doom83, ElGenius, Feller, gaga23, Glavonja049, Goran_Copenhagen, GT, HawX, hyla, Incognito, Istman, Ivan Gajic, Kriglord, Laluvr, littlebunny, Macalone, maxim_von_burdengate, Metanoja, mgolub, MiGac, Mile14, Mićko, Muki 123, Parker, Polifon, Shilok, ShtagodShtagod, simicnenadbg, Slingshot, sova72, Tastatura ratnik, theNedjeljko, tritonus, Tvrtko I, vaso1, vazduh, virked, vukan0799, XBMC, zlaya011, 800077