Kineske vazduhoplovne snage

162

Kineske vazduhoplovne snage

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2010
  • Poruke: 360

Ovaj J-8 je kopija nekog ruskog aviona, ne mogu da se setim...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Ching Kuo ::Ovaj J-8 je kopija nekog ruskog aviona, ne mogu da se setim...

Su-15.



offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

J-8 dosta lici na Sukhoi Su-15 Smile

Dopuna: 15 Apr 2011 17:08

Auuu Archere preduhitri me Very Happy

offline
  • Galeb  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: U oblacima...

archer ::Ching Kuo ::Ovaj J-8 je kopija nekog ruskog aviona, ne mogu da se setim...

Su-15.


Jeste ali je J-8 bolji.

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Malo rashodovani J-8ica Smile

offline
  • Galeb  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: U oblacima...

Boskovic ::Malo rashodovani J-8ica Smile



Kolika je ovo aviončina, samo izduvnici i rep su mu kao tamić. Shocked

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Evo i prvih varijanti J-8ice Razz



Dopuna: 15 Apr 2011 17:59

I jos malo sadasnjih varijanti sto koristi Kineska avijacija




Ova zadnja slika pokaziva prototip prvog J-8I


I jos malo rashodovanih J-8ica

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Galeb ::archer ::Ching Kuo ::Ovaj J-8 je kopija nekog ruskog aviona, ne mogu da se setim...

Su-15.


Jeste ali je J-8 bolji.


Naravno kad je 15 godina razlika,glupo bi bilo da nije bolji.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

J-8 nije kopija Su-15 ali mu je taj avion bio uzor.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

kazu da su kinezi u dizajnu malo kombinovali Su-15 i F-105.
Tako se prica.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2772 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 3 sakrivenih i 2756 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bickoooo, Bubili, Faki-Valjevo, Jester, Komanca, kybonacci, lcc, Lepi Jova, mercedesamg, Mzee, Raso75, Shilok, ShtagodShtagod