Automati u naoružanju

187

Automati u naoružanju

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Imao sam ovo cudo u rukama. Pretesko i preskupo za ono sto pruza. Automat u 9mm Para mora da bude laksi i spretniji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

I debelo jeftiniji od onih 700 evra koliko rekose da kosta. Cinjenica je da je pretezak, pogotovo za svoje dimenzije i metak koji treba da koristi. Sa druge strane, dobar pravac za razmisljenje.



offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Jel' ovo radi po principu povratka gasova?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Napisano: 12 Mar 2017 19:33

Kao naš MASTER FLG

Dopuna: 12 Mar 2017 19:37

offline
  • Pridružio: 09 Mar 2013
  • Poruke: 1246

kuntalo ::Jel' ovo radi po principu povratka gasova?


Ne,nema potrebe za tim jer je slaba pistoljska municija u pitanju,ovo je obicni slobodni zatvarac.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

kuntalo ::Jel' ovo radi po principu povratka gasova?

Slobodan zatvarac, niko nije lud (osim Zastave ocigledno) da radi pravo bravljenje na automatu u 9mm.

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

SIG MPX
Pozajmica sa klipom kratkog hoda
Rotacioni zatvarac

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Hvala svima. Pitao sam, jer ne vidim drugu poentu ovakve, AK-aolike izvedbe automata.

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

Poenta je da uzmes starog rumuna za male pare, da ubacis par izmjena i onda uzmes velike pare, ili: "Money for nothing", sto bi rekli Dire Straits. Vjerujem da Talijane ova cijela skalamerija kosta manje od 150 evra da se napravi a prodaju je za 700 sto je cist bezobrazluk (sa cime se oni, naravno, ne slazu).

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

Ко умије, њему двије, у овом случају 4+! Bebee Dol

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2366 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 2305 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A3C, Abebe Bikila, awathorn, bobomicek, Borkanović, branko7, Chainsaw, Cvijo_ue, Darth Wader, dj.ape, dragoljub11987, Ezbuck, gaga23, Georgius, GrammaticalAnalysis, Grebostrek, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jozo74, Kordon, kuntakinte, Laluvr, littlebunny, ljubicad7, marko.markovic, MB120mm, Mi lao shu, Miler88, Miletić Zoran, Mldo, monomah, MountAndBlade, N.e.m.a.nj.a., nenad81, oganj123, pacika, Parker, Petarvu, Pururin, Ray1973, royst33, samo_citam, Sarmat, sekretar, septembar, SirOliver, starlights, Tas011, Tvrtko I, vazduh, vukan0799, Weah88, WELJKO, wolverined4, zlaya011, šumar bk2