CZ99 vs M57

35

CZ99 vs M57

offline
  • Pridružio: 01 Sep 2009
  • Poruke: 626
  • Gde živiš: Makedonija

Sirius ::



Suvise "turski" mi izgleda ovaj cz99.Ne volim rezbarenje i zlato na oruzje pogotovo na pistolji.Korice su super,a orah vidise da je kvaliteta kao za skupe fine guns.

Dopuna: 21 Oct 2009 21:22

luger ::pa ovako,rusi su trazili novo resenje za sluzbeni pistolj jos pre pocetka
drugog rata,jer su dosta toga zamerali tt-u

I u predratne 1938 ponovo se birao pistolj za crvene armije ali se desilo ona sto je bilo kad Amerikancima sa ar15/M16.Kad su birale rusi novi pistolj imalo je jedan mnogu bolji pistolj ali ipak tt33 ponovo je usvojen nakon mnogu lobiranja i korupcija.E sad dali znate koji je taj pistolj koji je bio superiorniji u odnosu na TT33?

Dopuna: 21 Oct 2009 21:28

Pancho357 ::...rezimiraču i ja nešto.. sa drugog ugla... a stvarno je zanimljiva činjenica. Naime, pogledajte prijašne topice na ovom forumu (različite rasprave o raznim pištoljima)... kako god se postave neka pitanja ili mišljenja oko toga ili onog, uvijek se (nebroj puta) usred svega toga skrene, i... opet... snađemo se usred rasprave o TTju.... haha Wink

Ovo meni malo liči na "simptom" (naravno, u psihoanalitskom kontekstu), kako stvari stoje, postoji nešto "nesvjesno" oko toga... kao, uvijek se vračamo na isto mjesto... (istu temu) Very Happy

Tacno.Razgledao sam prethone temi o pistoljima i nazalost skoro i da ne postoji zainteresovanost za drugi pistolji sem zastave narocito M57. Sad



offline
  • Pridružio: 01 Sep 2009
  • Poruke: 626
  • Gde živiš: Makedonija

Vojvodin Lugeru,Vojvodin i nije izgledao ni kao parabelum ni kao hi standard.



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

10x10 ::Video sam samo crtez tog pistolja, znali iko nesto vise.

Voevodin

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

luger ::fenomenalni clanak,casopis oruzje br 3 iz 1991,
samo crtez i ima...



Pozivash se na chlanak pa reko da ti se nadjem pri ruci Very Happy

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1259 korisnika na forumu :: 116 registrovanih, 9 sakrivenih i 1134 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, ArchaBasha, b_z_b, bankulen, Baždaranac, bbrasnjo3, Bo96, bojan313, BOOM COMPANY, borya90, branko7, Brankojle, brufen, Bubimir, carinko, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, Clouseau, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, dejan1972, dekan.m, deks, delrey, Dimitrije Paunovic, Doc, doktor097, Dragon Order, duro1990duro, Dzambas, Džekson, feanor, Glavonja049, Gogi do, Goksi95, Great White, Guster25, GveX, halkin gol, HawX, Incognito, Istman, Jablan, Jager715510, Jerry Drake, JimmyNapoli, klepesina, komsija1, Krin, Kruger, Laki71, Lance Guest, LeGrandCharles, Litostroton, Logic005, Magarac, Marko Marković, Marko00, MaschinenPistole, Medojed, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Mirage 2000N, naki011, neko iz mase, nerislav2025, neutrino, OgnjenMitric, Orc, orfanel, Orijen, ozzy, pablojepao, PITT, Polifon, pristinski korpus, Pv123, RajkoB, royst33, Rumun2000, sale76, saputnik plavetnila, sekretar, Sevatar, Sirius, Skakac7, Sky diver 29, SKYLINE, Solunac na steroidima, sosko, StankoVrankovic, superwhy, t.mile, takini, tomigun, user24, v82, varda, Velizar Laro, virked, vojnik švejk, vrgudinac, wolverined4, XBMC, zlizo, zoran77, zzapNDjuric99