Modularna automatska puška M17 (M19)

253

Modularna automatska puška M17 (M19)

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Šta ti je ovo Reki?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Modularna oprema za PAP na bazi M-70 uglavnom izradjena os aluminijuma



online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

@ Recce
Ako možete da pojasnite, da li su Al dodatci isto iz Zastava Oružje ili ih pravi neka privatna firma iz US?

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39649

Domaća ili inostrana Question

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Ovo je najava iz fabrike za ponudu krajem februara u SAD. Na pocetku ce biti kompletne puske u ovoj konfiguraciji a kasnije ce neki elementi moci da se kupe zasebno. Ocekivana cena u SAD je oko 1K$
Sto se tice porekla delova ima ih sa vise strana. Neki elementi su radjeni u fabrici (gasna kocnica, prednji rukohvat) neki su Tango Down (pistoljski rukohvat), neki Magpul (kundak mod. Zukov i polimerski okviri)...
Uostalom, videcemo sta ce od pocetne ideje biti ostvareno.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

Невероватно али баш сам размишљао што не ураде нешто овако ово је требало да се уради давне дана.

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Dok ne osete "šuškeću valutu" ništa od toga Đole. Wink Laughing

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39649

Nego Škrabalo ima li kakvih novosti vezanih za MAP M19 jali je ista kao onomad prikazana početkom avgusta 2020 ili je i dalje dorađuju prerađuju. Question

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2010
  • Poruke: 1043

Ako ti kažem, moraću da te ubijem! Cool

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22273

Ali ga ubi sa modularnom, mozda prezivi Smile

18 Dec 2024 22:26 bojank Zaključavanje topica Razlog: prazna diskusija po ko zna koji put  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 9 sakrivenih i 923 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Asteker, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, darcaud, Denaya, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, sap, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., Tanasko95, vathra, Veless, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin