|
Poslao: 28 Feb 2017 20:50
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
Само сам потврдио дијагнозу коју даде Друг Пуковник, да се не китим туђим перјем.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2017 21:45
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2017
- Poruke: 180
|
Sa dostavom, izadje 16 eura.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Da njega uvrstim u najuzi izbor?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2017 21:53
|
offline
- Snorks

- Počasni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2014
- Poruke: 706
|
Јел се сусретао неко са Rui ножевима?
Meни је овај запао за око
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2017 21:57
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2017
- Poruke: 180
|
Sta bi bila vasa preporuka, neki model od ugljenicnog celika ili nerdjajuceg celika? Sad sam se bacio u razmisljanje... Vec sam nekako "otpisao" ovu stainless steel verziju, ali sto vise citam, mislim da je ona ipak bolji izbor...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2017 22:19
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
blackbeast ::Sa dostavom, izadje 16 eura.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Da njega uvrstim u najuzi izbor?
Како год, али можда да прво погледаш наше огласе, милитари и ине дућане, било је скандинавских чак и по бензинским пумпама... Чисто да смањиш поштарину, евентуалну царину и ине компликације, а уштедиш и време?
Ја сам Мору (црвену, на радос' ), нашао за 1000 РСД, у оригиналној амбалажи, интакта.
Сад, можда је и ПРЦ продакшн, али за те паре, а ради посао, чему замерке?
Лично, више волим угљенични, који захтева мало више пажње и одржавања.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2017 22:36
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2017
- Poruke: 180
|
Posto sam iz BIH, onda nemam carine na ovo. Kao sto rekoh, sa slanjem postom me dodje 16 eura.
Jedini model od ugljenicnog celika koji imaju trenutno na stanju je Robust, i on, opet sa postarinom, dodje 19 eura.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 07:59
|
offline
- duxhm

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Maj 2010
- Poruke: 2926
|
Bane san ::Само сам потврдио дијагнозу коју даде Друг Пуковник, да се не китим туђим перјем.
U pravu si. Izvinjavam se Drugu Pukovniku
@blackbeast
Ako ti nije hitno sacekaj jos malo, prati ebay, s vremena na vreme budu na akciji. Ko sto napisah, ja sam moj kupio za 9€ ispalo mi ispod 15€ kad se sve skupi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 08:06
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2017
- Poruke: 180
|
Pretpostavljam da ce biti Mora nozevi i na sajmu lova i ribolova u BG, na koji planiram ici ove godine, tako da cu vidjeti ako tamo bude nesto povoljno. A usput i da ga uzivo pogledam.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 08:08
|
offline
- duxhm

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Maj 2010
- Poruke: 2926
|
Ima ih i na Eko pumpama za 2000din. One fensi varijante sa kresivom. Bane ih je pomenuo, proverio sam
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 08:55
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2017
- Poruke: 180
|
@duxhm, a koji je model? Vjerovatno 511, ako je ta cijena...
Mislim da sam se ipak odlucio za Mora Companion, i to ipak u stainless steel verziji.
|
|
|
|
|
|