Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

203

Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2012
  • Poruke: 242

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Je li ovo istina? Rusi kao rade glokove i jos po nesto?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

E i radoznao sam, da lii se neko mozda sretao sa Steyr M9-A1 9mm pistoljem i ima li kakvih iskustava sa njim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DTB  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2011
  • Poruke: 206
  • Gde živiš: Srbija



"ГЛОК сделано в России" Razz



offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Nista cudno kao i u svakoj drugoj industriji resili da se prosire na druga trzista i priuste mozda jeftiniju radnu snagu. Ako zadovolje kvalitetom ne vidim nikakav problem, svima u interesu, svi na dobitku.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Može malo stariji model al od čička Elvisa Prislića pa još i pozlaćeni PPK...san za mnoge ...

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Evo još jedan preskupi kičeraj


Korth Classic Semi-Auto Pistol, .45ACP with engraving — $30,000

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kako da se dodvoriš nekome kao HH a da mu daš dovoljno i lep a i adekvatan poklon setili se iz Waltera pa svom voljenom Himleru na PPK dodali nastavak okvira u tonu i sa gravurom posvete...

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Pih bre za te pare asrenal da skupis i ne znas iz cega pre da prangijas.
Opet sve je to lepo al za zid i pokazivanje uz konjak tompus i upaljen kamin, oruzje je alat bar meni.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Slažem se Bobo i ja al lepo je povremeno malo ždraknuti ko u kakvu snajku a kući imaš svoju i radnu i paradnu sve u jednom.
Lep je i ovaj legendarni Brovingov proizvod iz 1911 koga je firma Colt izdigla do mita...
Naravno da je reč o Coltu M1911 samo malo lepo dorađenom za nepoznatog kupca...

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Opet Korth

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Super su Korthići al je super i S&W M51 DA pa još i ovako nacifran ko za udaju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 964 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 10 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Ares12356, bato_banjaluka, Baždaranac, Bbbggg1979, bojan_t, boromir, bpop, Bubimir, cemix, cikadeda, darcaud, Dare, DeerHunter, denisnapast2015, desmeki, Djokkinen, djonsule, Drugsparrow, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, Giskard, gobrad, goran.vvv, Helket, iceburn, igorkozar83, Ivoo, Jecmendo, Jester, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, KUZMAR, Lep1na, lima, ljiljak, Malahit, mat, maxim_von_burdengate, mačković, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milanpetkovicv, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, Mitch22, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, nixos, pablojepao, paja69, Petarvu, Pilence, pirke96, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, repac, Rok A Bit, rovac, royst33, ruma, S-G, samojednoimeznam, sap, Sharpshooter, Shinobi, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, spalev, Spinosa, srđan, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vedko, Veless, veljkovicdani, vidra boy, xAlex2, Zdenko, 223223