|
Poslao: 08 Feb 2021 23:07
|
offline
- Wisdomseeker

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 8618
|
Dodaš još 1000$ da ga namestiš po svom ukusu
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Feb 2021 11:39
|
offline
- manda87

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Dec 2014
- Poruke: 812
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Брада је, као и иначе у праву.
Али, опет, 'мерика је то.
Овај видео најбоље описује Глок. 🤣
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2021 00:49
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Kratka vest od juce - Colt Holding Company LLC. je promenio vlasnika i sada je korporacija Zbrojovka 100% vlasnik.
Dopuna
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2021 16:47
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
Ptičice cvrkuću da će mozda biti novog 1911 modela, sa novim ramom.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2021 20:33
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Obzirom da vec rade M-1911 za Dan Wesson, to i ne bi bila neka senzacija
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2021 22:04
|
offline
- Pridružio: 15 Nov 2020
- Poruke: 237
|
Recce ::Obzirom da vec rade M-1911 za Dan Wesson, to i ne bi bila neka senzacija
Uzeo si mi rjec iz usta. Dan Wesson je jedan od boljih 1911. Skup ali dobar.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2021 18:11
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
За ове пакистанске слободније варијације на тему ТТ, сумњам да се истичу ценом или квалитетом...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2021 19:57
|
offline
- Pridružio: 14 Feb 2020
- Poruke: 50
|
Korth Super Sport ULX .357 . Svaka čast za kvalitet, al' što su mu složili boje... čista desetka, što bi rekla moja bivša žena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2021 20:06
|
offline
- Pridružio: 15 Nov 2020
- Poruke: 237
|
Dersu Uzala ::Korth Super Sport ULX .357 . Svaka čast za kvalitet, al' što su mu složili boje... čista desetka, što bi rekla moja bivša žena.
Cijena? Prava sitnica
Uvjek kazem o ukusima ne vrjedi raspravljati ali od ovoga boli glava a usi odpadaju.
|
|
|
|
|
|