Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

518

Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618



Dodaš još 1000$ da ga namestiš po svom ukusu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2014
  • Poruke: 812
  • Gde živiš: Novi Beograd

Брада је, као и иначе у праву.

Али, опет, 'мерика је то.

Овај видео најбоље описује Глок. 🤣



offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Kratka vest od juce - Colt Holding Company LLC. je promenio vlasnika i sada je korporacija Zbrojovka 100% vlasnik.
Dopuna
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Valjda će malo sada da se oporave od silnih promašaja i spavanja na lovorikama.

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Ptičice cvrkuću da će mozda biti novog 1911 modela, sa novim ramom.

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Obzirom da vec rade M-1911 za Dan Wesson, to i ne bi bila neka senzacija

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2020
  • Poruke: 237

Recce ::Obzirom da vec rade M-1911 za Dan Wesson, to i ne bi bila neka senzacija

Uzeo si mi rjec iz usta. Dan Wesson je jedan od boljih 1911. Skup ali dobar.

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

За ове пакистанске слободније варијације на тему ТТ, сумњам да се истичу ценом или квалитетом...


offline
  • Pridružio: 14 Feb 2020
  • Poruke: 50

Korth Super Sport ULX .357 . Svaka čast za kvalitet, al' što su mu složili boje... čista desetka, što bi rekla moja bivša žena.






offline
  • Pridružio: 15 Nov 2020
  • Poruke: 237

Dersu Uzala ::Korth Super Sport ULX .357 . Svaka čast za kvalitet, al' što su mu složili boje... čista desetka, što bi rekla moja bivša žena.








Cijena? Prava sitnica Smile

Uvjek kazem o ukusima ne vrjedi raspravljati ali od ovoga boli glava a usi odpadaju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2780 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 1 sakriven i 2756 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: draggan, HawX, hyla, Ikica977, komenski, koom0001, Kriglord, laganini123, leptirleptir, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Parker, shiro, Sonic, vaso1, vlada035, vobo, wolverined4, Zastava, zlaya011, šumar bk2