Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

280

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Primećujem da je predizborna propaganda u punom jeku. Od silnih obečanja naoružavanja Vojske Srbije NATO več dobio migrenu.



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Nije,ovo je bilo odavno,lažove ne volim!

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat

Stigli Hameri , navodno oko 30 komada.
Sve je propraceno kletvama i opstenarodnim nezadovoljstvom u komentarima , posto dolaze od mrskih nam amera.







Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

N.e.m.a.nj.a. ::Stigli Hameri , navodno oko 30 komada.
Sve je propraceno kletvama i opstenarodnim nezadovoljstvom u komentarima , posto dolaze od mrskih nam amera.

+ +


Sramota. Srbi umesto da vole SAD i budu zahvalni za sve što su one zajedno sa EU uradile za nas u poslednjih dvadeset godina, oni proklinju.

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2010
  • Poruke: 522
  • Gde živiš: Uzice

Ovo novo ili polovno?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat

Napisano: 21 Mar 2017 21:43

Citat:Sramota. Srbi umesto da vole SAD i budu zahvalni za sve što su one zajedno sa EU uradile za nas u poslednjih dvadeset godina, oni proklinju.

Sto se mene tice , daleko im lepa kuca , niti mi treba nesto od njih , ali da se ne lazemo dobar deo ovih sto negoduje bi sve dao da se dokopa Nemacke , Amerike , Holandije.

Dopuna: 21 Mar 2017 21:47

Cvijo_ue ::Ovo novo ili polovno?

Trebalo bi da je novo.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Zar nisu trebali da budu oklopljeni?

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

dvosedi..
steta.

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2010
  • Poruke: 522
  • Gde živiš: Uzice

Mogu da se montiraju kontejneri sa ALAS-om?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1580 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 1497 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, AirSremac, ajo baba, BaneM75, bestguarder, bojcistv, Borkanović, boxbole, Bubili, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, crnogorac, Dejan_vw, dendrit86, djonsule, Djota1, DJUNTA, doktor097, DonRumataEstorski, Dorijan Grej, Dr.Strangelove, drimer, dukajov, dule10savic, eagle.rs, Georgius, goxin, Iskander, Jaxupa, JOntra, Jovan1983, Jozo74, Krin, leopard83, Lep1na, M74AB3, MadMike, Mae, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, miki kv, mile.ilic75, milenko crazy north, nedeljkovici, nelezele, nenomir, Niki2024, Nomica, obsc, OKT, OldKresoje, Orc, Pavel Medved, Pekman, Piani Jazzer, Profesor_018, proka89, Pururin, Radio operater, Radula, repac, royst33, SANDRO1973, sap, Sarmat, shaja1, Singidunumac, sonico, tomigun, uruk, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zoca, Žrnov, 79693