|
Poslao: 23 Mar 2017 23:23
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
Pa ako cemo sad u ekonomsku teoriju da ulazimo,na i onako skupo vozilo ne mogu mnogo da deru koliko na neko relativno jeftinije, jer im se moze.
Sve u svemu mislim da to sto je hamvi skuplji za odrzavanje nece nas dovesti do propasti koliko cinjenica da je i dalje vecina voznog parka bazirana na TAM110 i TAM150 kojima je uspeh da predju malo vecu distancu a da nesto ne rikne. A zamena nikako da stigne - odnosno stize presporo (FAP1118 - ako taj kamion i ima neku buducnost..)
A ovi hameri ce biti u velikoj manjini u odnosu na ta vozila...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Mar 2017 23:27
|
offline
- Pridružio: 17 Feb 2016
- Poruke: 1547
|
Kakve veze sad imaju Tamovi, ja sam napisao da bih radije video Tojote i Iveco LMV, ali kao što sam i ranije spomenu što je džabe, i Bogu je drago.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Mar 2017 23:28
|
offline
- sakota79

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2475
|
Tjah...Zaboravih koliko ono košta generalka za Pucha...Reče mi kolega onomad. Jel zna neko?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2017 19:42
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
sakota79 ::Tjah...Zaboravih koliko ono košta generalka za Pucha...Reče mi kolega onomad. Jel zna neko?
Zavisi
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2017 00:20
|
offline
- sakota79

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2475
|
Čisto da se stekne slika koliko paruština pojede održavanje jednog šajze puha. Ko da ga Nasini stručnjaci servisiraju. I onda kao malo se para daje na vojsku..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2017 07:39
|
offline
- lajavi krelac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Feb 2011
- Poruke: 2819
- Gde živiš: tamo daleko...
|
Davne 1997. godine su trazili 5000 maraka za remont jednog puha kojeg smo imali u brigadi. Da nacelnik staba nije bio licni prijatelj sa ministrom odbrane koji je odrijesio kesu, bi nam vratili mudo Marjanovo, a ne auto.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2017 15:03
|
offline
- mushroom

- Legendarni građanin
- ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
- Pridružio: 29 Jul 2014
- Poruke: 4541
|
Hamvije kod nas odrzava TRZ Čačak, valjdar oni jedini kod nas imaju sertifikat za odrzavanje istih (da ne stavljamo u isti kos one iz MUP-a, posto oni imaju samo jedan HMMWV, a sve ostalo su H-1)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2017 16:12
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
mushroom ::Hamvije kod nas odrzava TRZ Čačak, valjdar oni jedini kod nas imaju sertifikat za odrzavanje istih (da ne stavljamo u isti kos one iz MUP-a, posto oni imaju samo jedan HMMWV, a sve ostalo su H-1)
Tako bi i trebalo - vojna m/v nekada su u JNA održavali servisi u sklopu kasarne i remontni zavodi. Od kada su u priču upletene civine firme i privatni servisi dobili smo to što smo dobili, ogroman prostor za manipulaciju, korupciju i odliv novca.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2017 20:05
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Mислим да су и пре у игри око ремонта биле цивилне фирме и у време ЈНА, ваљда је Воја писао о томе.
|
|
|
|
|
|