Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

678

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

29-ки фали мало више.
Да укупно стање.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Dec 2010
  • Poruke: 1382

Ne komentarišete 3 naručena mi35 u tablici...



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Srbija preuzima nekadašnji ponos namenske industrije Srpske
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Namenska industrija Srbije će uskoro preuzeti većinski i upravljački paket u banjalučkom Vazduhoplovnom zavodu Kosmos.

offline
  • Pridružio: 03 Feb 2018
  • Poruke: 110

AV rece danas da ce novo visenamensko borbeno vozilo VS da nosi ima Lazanskog. Pitam se koje bi to vozilo bilo, M21 MRAP ili nesto novo?

Uzgred, pocivaj u miru Lazo. :/

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Verovatno onaj Kurjak amfibija

offline
  • Pridružio: 03 Feb 2018
  • Poruke: 110

boksi ::Verovatno onaj Kurjak amfibija

Videcemo na sajmu naoruzanja u oktobru.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Srki98 ::AV rece danas da ce novo visenamensko borbeno vozilo VS da nosi ima Lazanskog. Pitam se koje bi to vozilo bilo, M21 MRAP ili nesto novo?

Uzgred, pocivaj u miru Lazo. :/


PTR.

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2017
  • Poruke: 791

Vlada78 ::Srbija preuzima nekadašnji ponos namenske industrije Srpske
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Namenska industrija Srbije će uskoro preuzeti većinski i upravljački paket u banjalučkom Vazduhoplovnom zavodu Kosmos.


Spremamo se za nove radare Wink

offline
  • Doca  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2016
  • Poruke: 793
  • Gde živiš: Pomoravlje

Amfibija u razvoju SDPR-a se za sada zove Dusan, mozda sada dobije ime po Lazanskom.
I nema veza sa Kurjakom od kojeg ce tesko nesto biti.

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 742

Где има дима можда има и ватре...

Citat:“Saradnju sa Srbijom vidimo kao treći životni ciklus Kosmosa. I dalje bismo radili na održavanju raketnih sistema protivvazdušne odbrane, samo to više ne bi bili zastarjeli Neva ili Pečora, već moderni Pancir-S1 i Buk koje je nabavila Srbija”, zaključio je Vještica.


https://www.slobodnaevropa.org/a/srbija-vojna-industrija-kosmos/31391664.html

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1043 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 1 sakriven i 1036 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bbrasnjo3, Bokiboks, JOntra, kaskadija, stibium51