Vojske bivših Republika SFRJ

374

Vojske bivših Republika SFRJ

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2009
  • Poruke: 332
  • Gde živiš: Podgorica

Potpuno se slazem oko Wikileaks-a i mogu biti jedino netacne ili djelimcno tacne informacije u depsesama koje je osoblje neprovjereno poslalo! Pa problem je kod nas Balakanaca sto se sjvetske stvari prelamaju preko nas i onda se ne drzimo svojih interesa vec ''velikog brata '' bilo to Rusija,Amerika,Turska,Njemacka...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Dec 2008
  • Poruke: 131
  • Gde živiš: kuca putujuca

s-300 je prikazan prije svega iz psiholoskih razloga, a zbog toga je i kupljen, nikada hrvatska nije ni imala potrebu upotrebiti taj sistem, niti ga je planirala koristiti-bez obzira na sve.kupljen je da bi netko oko njega i na njemu zaradio.



offline
  • Pridružio: 04 Maj 2009
  • Poruke: 1212
  • Gde živiš: Slovenija

SVNKON 14 ISAF OMLT

Air-Ground Integration Training.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Advanced Rifle Marksmanship. (Colorado NG)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Medical Evacuation (MEDEVAC) Training.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Combat Patch Ceremony, Out and About, & Miscellaneous Photos.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Sniper! and other "Boys being Boys" photos. (Colorado NG)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10408

@elf, a koji su to psiholoski razlozi? niko normalan se ne bi plasio lansera bez radara.nije taj sistem mogao sam funkcionisati, i da je radio bi bi unisten, zbog nedostatka drugih PVO sistema.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5927

Danas su pretstavljene moguce nove uniforme bataljona za pocast ARM. Ovo su samo predlozi, i bice izlozeni nekoliko dana na uvid gradjanima, koji ce moci da pradlazu izmene u izgleu uniformi.



Video prilog Sitel televizije.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8374
  • Gde živiš: Ravni Banat

Ко производи ове чизме?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5927

Ko ce ga znati, ranije je CIK Kumanovo radio cizme za vojsku (prvo JNA pesadinke, onda licencno Planika cizme).
Onda su napravili tender i nabavili nesto iz Slovenije, pa skoro su imali jos jedan tender, ali ne znam ko je dobio porudzbinu.
Ove na slici nisu nabavljene u velikom broju, tako da stvarno ne znam ko ih radi.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8374
  • Gde živiš: Ravni Banat

Одавде пристојно изгледају.

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 594

Trpe Grozni
jel jos poslovno aktivna ona firma na brdascetu do strelista u Skoplju ?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 12541
  • Gde živiš: Srbija

Окончана афера "Камион"

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1037 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 9 sakrivenih i 964 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, 357magnum, 5.56, 8u47, aleksmajstor, amonsrb, armor, Azzo, Bb16, Betta, Bobrock1, bokisha253, bolenbgd, bozo13, C-Gun, cavatina, crnirocko, Dambi, dankisha, Dimitrije Paunovic, DJUNTA, dragan_mig31, Flanker-G, Georgius, ivan_8282, Jakonjveliki, JankoS, Jozo74, Kubovac, loon123, luka1978, luka35, Macalone, Magistar78, marko308, Mercury, MiroslavD, misa2, mnn2, N95, niksa517, operniki, Oscar, ping15, PrincipL, procesor, Pv123, RJ, stevo svinja, strn, Szigetwar, theNedjeljko, Tihi86, Topaz9, Tribal, TripleTwo, tritonus, vathra, Vića, vuk77, vuksa72, Vzor50, Žoržo, 223223