Kamov Ka-50/52

65

Kamov Ka-50/52

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Iznad Burzea



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

acatomic ::Hm, koje li mu je ovo oruzje ispod plasticne folije, ako je uopste oruzje?



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Meni ovo izgleda kao da bi mogli da budu kontejneri za Kh-35 ili Kh-38. Uglavnom, neke krupnije rakete.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Jos jedana

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Na drugom forumu sam dobio odgovor Smile

PARS3-LR/TRIGAT

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2012
  • Poruke: 699

Ugovor sa Irakom [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

acatomic ::Na drugom forumu sam dobio odgovor Smile

PARS3-LR/TRIGAT


Pa zar to nije MBDA proizvod?(možda grešim

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Јесте, можда је то наручила потенцијална или сада већ нова муштерија.

Јесте да ништа не разумемо из текста али да ли је можда Ка-52 набавио Азербејџан?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Napisano: 18 Jun 2013 19:42

zixo ::Јесте, можда је то наручила потенцијална или сада већ нова муштерија.

Јесте да ништа не разумемо из текста али да ли је можда Ка-52 набавио Азербејџан?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Koliko sam do sada pratio nisam naleteo da su ga Azeri narucili,
ali zato kazu da Irak jeste,videcemo.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
^^^^^
Ali ni to nije zvanicno potvrdjeno za sada.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 18 Jun 2013 21:17

Dobre fotke iz Pariza Smajli

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ниси се запитао шта ако је нека држава потенцијални корисник изразила жељу да се на хеликоптер интегришу западне ракете? Као што је то у прошлости и био случај са неком другом руском техником.

А на хеликоптеру у Паризу стоје ракете Вихр а не Тригат. Дакле прво га рекламирају са свјим ракетама.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1354 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 6 sakrivenih i 1249 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Avalon015, Betty25, bojankrstc, bojcistv, bokicacar, Borski1977, Bosnjo, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, Dare, DeerHunter, deimos25, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, Dovla 1980, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, Džekson, esko_hz, famoso, Feller, General63, geo.dule, Georgius, Goran_, iceburn, igorkozar83, ikan, Ir, joca83, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, KizJ, lord sir giga, Lucije Kvint, Malahit, Milan 84, milanpb, milos97, mladen.zovko, mnn2, Moldovan, mrvica78, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nemkea71, Nobunaga, Novakomp, peradetlić, ping15, pirke96, PITT, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Remain, Rok A Bit, rovac, S-G, S-lash, Seeker, Sirtaki Suvlaki, sombrero, stalja, Str2022, superwhy, Veless, vidra boy, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, ZetaMan, 787, 1324