|
Poslao: 03 Feb 2026 12:05
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2016
- Poruke: 471
- Gde živiš: Campolongo
|
To je agencijska vijest koju i kod nas prenose svi smeće mediji. To valjda naguze te baltičke šizofrenike da plasiraju te vijesti da se ovim "ozbiljnijim" EU političarima ne smiju kao Ursuli i Kaji.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 12:36
|
offline
- beowl

- Elitni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2009
- Poruke: 1902
|
- 37Ovo se svidja korisnicima: Blogadan, grenadir, kolle.the.kid, proleter373, ladro, nebidrag, PlayerOne, Mcdado, Stanlio, laurusri, mkukoleca, tamno.nebo, mnn2, 8u47, read-only, Bubimir, zivojin32, pein, Dzuki, GrobarPovratak, ILGromovnik, Kajzer Soze, Solunac na steroidima, kendzo-andzo-boni-fju, luka35, paja69, omen, brundo65, Otto Grunf, Tila Painen, Revolucion, BraneS, MaRtInsrbija1993, nenorodjo, Profesor_018, Koce, kunktator
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Ne, nego pripremaju svoje konzumente za dolazak demobilisanih Ukrajinaca koji će lagano preuzeti kompletno podzemlje u EU. Pa kada krenu brutalna ubistva i atentati dronovima, da poslušni konzumenti i platiše poreza znaju da to nije frankenštajn kojeg su njihove vladajuće klike stvorile njihovim novcem, nego Saruputin šalje stotine hiljada orka na njihovu pdf baštu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 12:44
|
offline
- Pridružio: 08 Sep 2010
- Poruke: 1379
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: Trinitron1, kolle.the.kid, ladro, laurusri, Panter, djordje92sm, x9, zoranbig, ILGromovnik, zlaya011, omen, BraneS, kunktator
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Дакле главна порука из Естоније гласи,
не прекидајте рат!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 12:54
|
offline
- Kajzer Soze
- Elitni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2012
- Poruke: 1751
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Reportaza o likvidacijama civila u Ukrajini od strane UAF
Rute ukrajinskom parlamentu, cim se potpise primirje dolazimo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kako Ukrajina i zapadni saveznici planiraju da sprovode primirje sa Rusijom
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 13:48
|
offline
- Pridružio: 30 Sep 2009
- Poruke: 448
|
- 14Ovo se svidja korisnicima: Papadubi, Gargantua, ladro, Panter, Bobrock1, jammedrudder, amaterSRB, zivojin32, GrobarPovratak, ILGromovnik, zlaya011, boro975, loon123, Otto Grunf
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Papadubi ::^^
Postoji li neka vizuelna potvrda postojanja kopnenog lansera raketa Cirkon?
Koliko znam, Cirkon je primarno protivbrodska raketa, i do sada sam viđao samo lansiranja sa brodova (navodno Cirkona).
Izgleda da se 3M22 Циркон NATO kodnog naziva SS-N-33 moze ispaljivati sa platforme K-300P Bastion-P koja ispaljuje P-800 Оникс
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 13:53
|
offline
- Kajzer Soze
- Elitni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2012
- Poruke: 1751
|
sap ::Дакле главна порука из Естоније гласи,
не прекидајте рат!!!
Bas nesto razmisljam, sutra bude neka nova Jalta, i ovi likovi opet ostanu na drugoj strani zavese
Ahaha
Mislim da bi se svi kolektivno samoubili
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 13:53
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22301
|
halkin gol ::...
U tekstu video klipa piše da je pogođen jedan, dok neko u klipu viče da su pogođena dva?!?
Postoji snimak i drugog pogotka, i fotke vadjenja dva helikoptera iz akumulacionog jezera na temi o vazduhoplovnim gubicima u Ukrajini.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 15:31
|
offline
- Pridružio: 05 Jul 2025
- Poruke: 239
|
- 19Ovo se svidja korisnicima: Kajzer Soze, mkukoleca, Milometer, kolle.the.kid, jarovitt, ladro, Dogma21, danijell, raptorsi, PlayerOne, GrobarPovratak, Solunac na steroidima, CraniumWhite, luka35, zlaya011, omen, Otto Grunf, Panter, MaRtInsrbija1993
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Otkud sad stotine hiljada krvozednih rusa u EU, zar ih vecina ne pogine u onim suludim jurisima, oni sto i prezive su teski ranjenici i invalidi? 😀
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 15:45
|
offline
- Neutral-M
- Počasni građanin
- Pridružio: 17 Nov 2021
- Poruke: 779
|
Koje gluposti, viza sistem to efikasno sprecava, dok stotine hiljada demobilisanih ukra bi moglo bez vize u EU, i onda pocinje belaj.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2026 18:10
|
offline
- yrraf

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Jan 2012
- Poruke: 2940
- Gde živiš: Loznica Srbija
|
- 45Ovo se svidja korisnicima: hyla, 4thFlavian, zivojin32, nebidrag, ladro, Pera Ždera, styg, proleter373, boromir, beowl, Desmond, Lucije Kvint, Stod, ILGromovnik, zokizemun, Kajzer Soze, Solunac na steroidima, kendzo-andzo-boni-fju, CraniumWhite, Žrnov, zlaya011, Frunze, omen, sap, coaaco, jalos, uruk, sremac983, GORDI, loon123, Beardonitch, rovac, brundo65, Otto Grunf, Tragač, Great White, Tila Painen, debeli, Bački kasapin, BraneS, MaRtInsrbija1993, Sharpshooter, Profesor_018, kunktator, Žoržo
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
@Kajzer Soze
Ako ekipa koja laje posle nove Jalte ostane sa pogrešne strane gvozdene zavese, a sva je prilika da hoće, neće se samoubiti, već spizditi za Kanadu ko i đedovi im a patiće debili koji su im verovali i opet kenjati za 50 godina kako su ih Rusi gazili bez ikakvog razloga. Samo se molim bogu da neki novi "drug Koba" neće da ih "tlači" tako što im daje osvojene švapske teritorije, gradi im industriju da budu najbogatiji deo federacije, štiti im jezik i čuva nacionalne institucije. Treba da se ugleda na ove napredne i demokratske. Nađi mi Irca ili Škota kome maternji danas nije engleski? Tako to rade imperije. Što kaže Viljuška: "...ionako će da priča da smo je klali."
|
|
|
|
|
|