|
Poslao: 17 Dec 2010 17:34
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3544
|
Koliko ja znam on nije skoro bio na remontu,i sada mu je istekao resurs.Pitanje je koliko je dobio nakon remonta produzetak resursa.A i tada kada je bio na remontu mislim da je pregurao 30tu godinu
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 17:40
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
nebkv 503 jeste bio na remontu i to 2007.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 17:58
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3544
|
2007?a ja sam mislio da je ranije.Pa zar su mu produzili samo tri godine?Uopste u svetlu te informacije da li je tacno da je istekao resurs
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 18:25
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6375
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Списак авиона Јак-40 у ВС.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 11:17
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13028
- Gde živiš: Srbija
|
Vlada leti na kredit
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 14:21
|
offline
- acatomic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2008
- Poruke: 4625
|
Možda če da kupe slovenački Falcon 2000EX koji se sada prodaje za 20 mil$: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Narod se razljutijo kad su čuli da je vlada kupila avion i da razbacuje njihove pare, tako da su političari počeli da koriste obične avio linije dok Falcon lepo stoji u hangarju i svaki mesec ima jedan kondicijski let
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 16:27
|
offline
- Boba-No1

- Super građanin
- Pridružio: 25 Jan 2007
- Poruke: 1416
- Gde živiš: Nova Pazova
|
nebkv ::2007?a ja sam mislio da je ranije.Pa zar su mu produzili samo tri godine?Uopste u svetlu te informacije da li je tacno da je istekao resurs
Jeste istekao, a i 505-ici ističe za dve nedelje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 19:59
|
offline
- Pridružio: 13 Jul 2006
- Poruke: 60
|
Mislim stvarno da srbija kupuje polovan avion za vladu.Koja je to sramota
a Milorad Dodik i vlada rs lete u NOVOM avionu !!!!!!?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 21:31
|
offline
- Pridružio: 10 Dec 2006
- Poruke: 51
|
[quote="jasu"]Mislim stvarno :) da srbija kupuje polovan avion za vladu.Koja je to sramota
a Milorad Dodik i vlada rs lete u NOVOM avionu !!!!!!?[/quote]
I šta je tu ne poznata((x) matemački))?!!! Hallo????
Normalno, jedni legalno prikrivaju novac, koji navodno su 'dužni' prikazati vladi u Sarajevu, za koji če ih politički ili na drugi način jebati u glavu (jebi ga, bilo jače od mene). Zar stvarno treba sve slikati (strip je stvarno iz mode , a tu modu su uveli neki drugi samo ne Srbi).
.
|
|
|
|
|
|