G-2 Galeb/J-21 Jastreb

98

G-2 Galeb/J-21 Jastreb

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

topalovicdj ::momci evo ista letelica ove godine u Keckemetu ali fotkan sa druge strane
pozdrav Djordje


Znači, žvakaća kamuflaža je prava!?
WOW! GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

Napisano: 16 Okt 2013 18:54

ne lupaj glavom u zid evo isto i pored An-a
pozdrav Djordje


Dopuna: 16 Okt 2013 18:58

a evo ga ,,Gasa,, u vazduhu i raspored kada leti
pozdrav Djordje





offline
  • Pridružio: 05 Maj 2013
  • Poruke: 100

Neko je rekao da je jastreb tezi na palici,zasto su onda zamenili g-2 jastrebovima u akro grupi zvezde?

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

Majstor Ika ::zasto su onda zamenili g-2 jastrebovima u akro grupi zvezde?
Kad?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Човек мисли на стару акро-групу ВВА ЈНА не на садашњу приватну ''Звезде''.

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

"Leteće zvezde" su od svog formiranja koristile J-21 sve do zamene istih.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

G-2 su leteli u nezvaničnoj akro grupi u sastavu VVA u Zadru. To su oni beli sa crvenom prugom. A zvanično su Leteće zvezde formirane na J-21. Što se tiče težine upravljanja i sl. čini mi se da se to odnosi na NJ-21 koji je teži nego običan J-21.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ево га Г-2 акро-групе ВВА.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

doktor1964 ::G-2 su leteli u nezvaničnoj akro grupi u sastavu VVA u Zadru. To su oni beli sa crvenom prugom. A zvanično su Leteće zvezde formirane na J-21. Što se tiče težine upravljanja i sl. čini mi se da se to odnosi na NJ-21 koji je teži nego običan J-21.
Akro grupa VVA je ime "Leteće Zvezde" dobila tek u decembru 1985. Posle Galebova su korišćeni Jastrebovi, prvo u istim bojama kao Galebovi, a potom u poznatoj žutoj šemi.





Slike su iz Odbrane br. 93 gde su u spec. prilogu na 32 strane su detaljno opisane sve naše akro grupe:

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

zixo ::Ево га Г-2 акро-групе ВВА.


jeste,evo ih iznad ostrva Ugljan ,preko puta Zadra
pozdrav Djordje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 834 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Asteker, Betty25, cole77, dok80, hyla, procesor, royst33, Shilok, Sin Boskic, Titan, wolverined4, zoran77