MIG-21 Fishbed

1064

MIG-21 Fishbed

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

^^ Rale i Fred Smile




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska

Jester ::^^ Rale i Fred Smile




Zdravo Rale, zdravo Fred.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

коментар аутора слике: Returning immediately after take off when the undercarriage failed to retract.

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2015
  • Poruke: 259

zixo ::коментар аутора слике: Returning immediately after take off when the undercarriage failed to retract.



nista cudno, zato se i testiraju stare kante nakon remonta. ta greska je odavno rjesena

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Слика је од 13. јануара ове године. Значи није да је авион тек стигао.

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2015
  • Poruke: 259

zixo ::Слика је од 13. јануара ове године. Значи није да је авион тек стигао.

e sad hebiga, za ovakve stvari je i sekunda previse ali uglavnom taj problem je otklonjen

rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2014
  • Poruke: 165

Na slici gore se vidi rep 16174,do pre par godina je leteo!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Zna li se gde je i i kada slikano?Pretpostavljam na Batajnici,ali gde ih drze u ovoj travi?

rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

NikSabac ::Na slici gore se vidi rep 16174,do pre par godina je leteo!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Zna li se gde je i i kada slikano?Pretpostavljam na Batajnici,ali gde ih drze u ovoj travi?


Batajnica, pre neki dan fotkano. Tamo gde drze penzionere mi-24ke, an-26,orlove na kraju/pocetku PSS - Nova Pazova

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3694 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 1 sakriven i 3684 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4thFlavian, benne, Bokiboks, Lepi Jova, nenad81, Otto Grunf, rikirubio, Slingshot