MIG-35

15

MIG-35

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

@Misirac to je Tu-144.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Hvala Djordje,idem proguglat malo da vidim o cemu se radi.



offline
  • Pridružio: 14 Nov 2009
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Kragujevac

preteca konkorda.. legenda .. svi o njemu da procitate !

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jos malo o OLS-u na ovoj ptici ljubi ga majka....

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Odlicna fotka sa MAKS-a Ziveli


offline
  • Pridružio: 22 Dec 2006
  • Poruke: 395
  • Gde živiš: Zemun

Kristian_KG ::preteca konkorda.. legenda .. svi o njemu da procitate !

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Wink

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

suponik ::Kada bi trebao da se zna konacni pobjednik tendera u Indiji?

Trebalo bi da bude poznat za 2 godine tj. 2012.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@....

Mislim da ovo nije objavljivano do sada.
Neki podaci o avionu, naoruzanju i motoru.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Jos malo fotki MiG-35 i MiG-35D.



offline
  • Miroslav Miladinović
  • saobraćajni inženjer
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 178
  • Gde živiš: negde na brdovitom Balkanu

mean_machine ::salesam ::
Kako mislis izumiranje, kompletan prestanak proizvodnje ili...


Cisto sumljam da ce kompanija predstati da postoji. Mozda prestanu da rade nove verzije MiG-29 ali ce sigurno imati solidan udeo u proizvodnji PAK-FA jer fabrike Suhoja su prebukirane. I JAK ce imati solidan udeo u PAK-FA.

mislim da je ovde greška,MIG i SUHOJ itd. su samo konstrukcioni biroi a ispitivanja se obavljaju u CAGI-ju a proizvode se u MAPO i KNAPO tako je to još iz sovjetske ere.Prema tome nemaju ni MIG ni SUHOJ svoje fabrike oni samo imaju kulmanove table tj. tamo gde se crtaju avioni a sve ostalo je stvar drugih kompanija.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1094 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 4 sakrivenih i 1030 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., airliners, aleksandar11332, AMX72, bbelic, bobomicek, brufen, Bubimir, Cigi, cojapop, crnogorac, DavidA, Deki Duga Devetka, djonsule, Djota1, ElGenius, Georgius, gregorxix, hellenic, HogarStrashni, Ilija84, Jelly4183, JOntra, Kakarotsvc, Koca Popovic, Krajišnik97, Lepi Jova, luka35, m94j, MarijaC84, mile.ilic75, milenko crazy north, Mis uz pusku, morava_01, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nenad81, novator, pein, Permaldar, proka89, Pv123, Remain, royst33, sap, saputnik plavetnila, sasa87, sekretar, stalja, stefanmpurtic, Uros Cuore Sportivo, voja64, vukajlo71, x011, Yekaterinburg, zajcev1, zlatkoa987, zokilivac