MIG-35

10

MIG-35

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Ovo je verovatno samo zamisao, sigurno ce biti nekih izmena.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Kakav je Mig 35 u odnosu na konkurente iz svoje klase. Mislim u praksi, kad je u pitanju odrzavanje, potrosnja goriva i upotrebna vrijednost.



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

kljift ::Kakav je Mig 35 u odnosu na konkurente iz svoje klase. Mislim u praksi, kad je u pitanju odrzavanje, potrosnja goriva i upotrebna vrijednost.

Pa sat leta na MiG-35 kosta 2.5puta manje nego na nasim MiG-29. To dovoljno govori koliki je napredak postignut.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

sasans23 ::

Jel ovo prototip za Induse?

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4625

Znači bio sam upravu. Mig-35 jednosed je isti kao Mig-29KUB minus jedno sedište, odnosno 29K.


Izrada stakla poklopca Mig-29KUB/Mig-35:

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

DJORDJE-NO-1 ::Jel ovo prototip za Induse?
Da.

@...
Ono sto smo mozda zaboravili napomenuti. Jeste da Mig-35 ima tzv otvorenu arhitekturu. Drugim recima kupac moze birati izmedju komponenata i sistema koje nude ruske, izraelske i francuske kompanije.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Trebalo bi da naprave 2 MiG-a 35 za ispitivanje u Indiji. Ali, ne zna se da li ce napraviti jedan novi a ispitivati i postojeci.

Takodje ovaj MiG-35 koji sada postoji, dakle avion sa brojem 154 je samo stepenik ka pravom avionu koji bi, izmedju ostalog trebao imati 10 potkrilnih nosaca.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

@leonard hvala!

Znaci aktuelni model bi trebalo da bude samo polazni projekat ka usavrsavanju i modernizaciji Mig-a 35.Samo da finansijsko stanje kompanije dozvoli da se to i odradi.Inace, ovo je odlicna vest!

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Авион на слици коју сам горе окачио је у ствари МиГ-29К. Који тренутно служи као демонстратор, док се не произведе "прави" МиГ-35.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2513 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 2452 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, DavidA, Deki Duga Devetka, dendrit86, Djota1, djuradj, Doc, Electron, goran.vvv, goxin, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, IQ116, Jester, kutija11, ladro, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, MILO-VAN, Milometer, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Pekman, precan, ruma, Semberija, skok, stegonosa, uruk, vaci, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, yip314, yufighter, zemljanin