MiG-29 Fulcrum

1881

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Nekakva tablica se vidi na ILS-31 kod Bugarina ?




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2629
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

@Ray

mislim da su svi ovi iz Domne (ako nisam što propustio) imali bort na unutarnjoj strani vertikalaca
i to ovu osjenčenu verziju brojeva



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

ray ban11 ::Nekakva tablica se vidi na ILS-31 kod Bugarina ?




Mozda tablica za RSBN? Mada mislim da su i oni prestali sa koriscenjem, pa mogu biti frekvencije za komunikaciju sa ostalim NATO lovcima

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Mozda je tabela za konverziju jedinica: metri-fiti, cvorovi-km/h jer sada u NATO-u moraju tako komunicicrati

offline
  • stug 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2018
  • Poruke: 2305

Napisano: 29 Jun 2018 11:05

Svabovi su tu konverziju za svoje 29ke uradili za 25k tadasnjih maraka, bijase davno pa nije 100%, ali jes 99%. Sve jedinice zamjenjene. Netreba tu neka teka danas. Ali i dinar je puno ako ga nemas...

Dopuna: 29 Jun 2018 11:06

Samo da nebude zabune: Jedinice zamjenjene srazmjerno, ne samo preimenovane.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Mislim da sam na slikama bugarskih ispod ILS vidjao i nabudzeni GPS umesto ove tablice...

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

novator ::@Ray

mislim da su svi ovi iz Domne (ako nisam što propustio) imali bort na unutarnjoj strani vertikalaca
i to ovu osjenčenu verziju brojeva



Da , u Domni su bili i oni plavci ( `blue tip` Razz ) tj sa plavo obojenim radio-prozracnim povrsinama ,konus,vrhovi vertikalaca itd Smile

Mercury ::

Mozda tablica za RSBN? Mada mislim da su i oni prestali sa koriscenjem, pa mogu biti frekvencije za komunikaciju sa ostalim NATO lovcima


Tesko da je od RSBN ,mozda upravo to drugo ...

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2629
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

ne znam dali je bio ovaj ljepotan, glanc...



slika iz Eiska, 20.06.2018.

sad vidim da ovoga stavljamo u mig-35, pardon ako treba brišem

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1090


SMT.
Aviadarts 2018.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Interesantno sa jednom R-27R ,da li ide na zadatak ili se vraca sa njega, ostaje upitno .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 886 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 0 sakrivenih i 849 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, awathorn, bankulen, Borski1977, Citalac, comi_pfc, Dixtrix, djonsule, Dvojac005, Georgius, GrammaticalAnalysis, GT, HawX, istina, J - 6, jalos, Jozo74, kljift, Kriglord, Laluvr, LjubisaR, Lucky 6, marsi, Medojed, Mićko, Raso75, rednap, Rogan33, Romibrat, scimitar19, Steeeefan, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, ulogovan, vlada035, Zastava