MiG-29 Fulcrum

2091

MiG-29 Fulcrum

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Dicus ::Citizen Skyhawk Titanium Black
Žalili su se da i nije baš srećno rešenje, previše je natrpan.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Toni ::Pratnja portugalskih F-16



Prelepo. Prilično sirov materijal, ali zato mi se baš i posebno sviđa. U zadnjih 5 godina se broj presretanja vazduhoplova od strane 101. mnogostruko uvećao...Airpolice-ing se očigledno uvežbava, što je za svaku pohvalu.



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33457

Dosta se vezba navodjenje i koriste ove prilike kada nas neko prelece za vezbu. Od proslog leta ima aviona za to...

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

aramis s ::Dicus ::Citizen Skyhawk Titanium Black
Žalili su se da i nije baš srećno rešenje, previše je natrpan.


Naši piloti su u par tura dobijali Citizen Skyhawk Blueangel (stari model). To je Skyhawk sa motivima i grbom "Blue Angelsa", akro grupe US NAVY. Po meni je u najmanju ruku neprimereno da piloti RV SCG, kasnije i ViPVO dobiju satove sa obelžjem agresorskog RV-a. (Da se razumemo ne verujem da je u pitanju bilo kakva zavera već više nečija glupost).

Sat na ruci onog pilota je Skyhawk Titanium, i to model posle onog što su dobijali od RV-a (crni, što je u Evropi retkost naći, pa verujem da je iz inostranstva). Titanium je lakši i samim tim prijatniji za nošenje. U zadnjih par godina primetio sam da mlađi piloti isto imaju novi Skyhawk (srebrni ali ne znam da li je titanium ili čelik) i hvala Bogu nije "Blue angel" verzija.

Taj "noviji"u titanium verziji igrom slučaja imam i ja, i radi besprekorno evo već 10+ godina, jedina zamerka koju imam je ta da nema safirno staklo, pa lako prima ogrebotine. Isto važi i za spoljni rotirajući prsten koji se malo izlizao. Sve ostalo je savršeno, bar za sat te cenovne klase (500-1000$), mada bih mogao da se složim sa tom konstatacijom o prenatrpanosti (bar ja više volim čistiji dizajn).

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2006
  • Poruke: 519

Izvinjavam se za mali offtopic, @dicus, za to postoji staklo kao kod telefona, ja ga imam na mojim skyhawk, navihawk, nighthawk...
Smatram da bolji nisu mogli dobiti, ipak je to citizen, i kao sto si rekao, neunistivi...a sa druge strane o ukusima se ne raspravlja...
P. S. prvi put cujem to za blue engels, ali sto me to ne iznenadjuje, mada iznenadjenje je da su im barem dali odlicne satove...

offline
  • dakota  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Feb 2008
  • Poruke: 961
  • Gde živiš: Beograd

Dicus ::Citizen Skyhawk Titanium Black

Imao si duplu fotografsku srecu onda, obicno nema taj sat 😊

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Dicus ::Toni ::Pratnja portugalskih F-16



Prelepo. Prilično sirov materijal, ali zato mi se baš i posebno sviđa. U zadnjih 5 godina se broj presretanja vazduhoplova od strane 101. mnogostruko uvećao...Airpolice-ing se očigledno uvežbava, što je za svaku pohvalu.

Zna li se koji je bio pravac leta portugalskih F-16? Rumunija?

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39680

Стрижи na putu nya Murmansk

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... још пар са Air Solution 2019...




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Jadna, nikakva, zrnata, mutna, ali nema puno slika aktive ova dva nekako nikad sparena sredstva

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1822 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 10 sakrivenih i 1736 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, ArchaBasha, Arsenije, Asteker, b_z_b, Ba4e, Bo96, bobomicek, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, Ikica977, Iskander, ISOF, JOntra, Jose, Kajzer Soze, kaput21, king011, kNikS, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Lucky 6, mile79, Mićko, Mrav Obrad, nelezele, nenaddz, nikolabb, nuke92, Otto Grunf, padamacki, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, Pv123, Ray1973, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, skok, Tila Painen, Tribal, tritonus, varda, Vlada1389, Vlada78, Vrač, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, 79693