MiG-29 Fulcrum

2086

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Bugari na vezbi sa amerima


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ok 
  • Građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2012
  • Poruke: 232

Juce izmedju Beograda i Zrenjanina sam video prelete nasa dva mig29 zajedno u paru sa dva mig21 koji su leteli izmedju 29-ki,kasnije sam video samo dva mig21 koji su nastavili prelete bez 29-ki.



offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

To je i mene zbunilo, mislim da sam video 2 Mig 21. Odem po dvogled, ali , avaj, ovako corav vise nisam mogao da ih uocim . Ubrzo ugledah 2 Mig 29 !?

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... то су били румунски кечеви... Air Solution 2019...




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ok 
  • Građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2012
  • Poruke: 232

indja ::To je i mene zbunilo, mislim da sam video 2 Mig 21. Odem po dvogled, ali , avaj, ovako corav vise nisam mogao da ih uocim . Ubrzo ugledah 2 Mig 29 !?Znaci dva su letela u sredinu Mig21 a dva mig29 po bokovima ,prvo su zajedno prosli posle sam vidjao samo 2 miga 21 koji su nastavili da prelecu,telefon mi nije bio pri ruci a ni ne verujem da bi na nesto licila fotografija ,nisu visoko leteli.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Наше 29-ке у Румунији.





















Извор:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Malo sam negde prespavao pa mi u glavi nešto zvoni da kod Rumuna nije bilo MIGa29 ili sam nešto permutovao..

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Imali su ih Vojo, ali posle neuspesnih pokusaja modernizacije, izbacili su ih naoruzanja i odlucili da zadrze samo MiG-21.
29ke im i dan danas trunu na stajankama.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

To me buni slabo se igde vide i ne spominju pa reko da se u vreme završetka -zalaska vlasti Čaušeskua nisu baš kotirali kod Sovjeta pa tu izvisili...Svi okolo iz bivšeg VU su imali MIGa-29 a Rumuni ga se laHko kurtalisali pa još znam da su se svojski trudili da osavremenjavaju dvajes keca sa kurtom i murtom i još se sa njuma švićkaju a 29??pa reko da upitam...

online
  • Pridružio: 31 Jan 2014
  • Poruke: 1697
  • Gde živiš: na zalasku sunca

voja64 ::Malo sam negde prespavao pa mi u glavi nešto zvoni da kod Rumuna nije bilo MIGa29 ili sam nešto permutovao..







^
Румунски МиГ 29 Снајпер, некад.



И "сачувани" 9.12а









На последњој слици је Снајпер сада.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 911 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 8 sakrivenih i 848 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, bobo85, bojanM84, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, crazydkure, cuvarkuca, dejan1972, Deki Duga Devetka, djonsule, Djota1, Dr Lobotom, Dzigy, Džekson, france93, Gheljda, goran.vvv, goxin, HogarStrashni, HrcAk47, In_hero, Istman, Jaz, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Manjane, micke83, milenko crazy north, MILO-VAN, mkukoleca, momcilob55, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, nnovakis, Orc, ozzy, Pilence, precan, Prometeus, sasa87, sickmouse, skok, Srky Boy, Tafocus, ujke, Valter071, Velizar Laro, Vlad000, Vlada1389, xAlex2