MiG-29 Fulcrum

316

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

At - Pui ::Je li on dobio novo krilo?

Jeste Smile Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

hmmm, situacija podseca na 2008/9, kad smo svi slavili prvi let remontovane 29tke i pricali o obuci...sve se ponovilo.i to u roku od godinu dana.rezultat:ponovo na istom.sta je sa djukanovicem, on valjda ima najvise naleta na 29tki Bebee Dol



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Mercury ::hmmm, situacija podseca na 2008/9, kad smo svi slavili prvi let remontovane 29tke i pricali o obuci...sve se ponovilo.i to u roku od godinu dana.rezultat:ponovo na istom.sta je sa djukanovicem, on valjda ima najvise naleta na 29tki Bebee Dol

Djukanovic vise ne leti.Aktivno.
Sad je u Komandi.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2009
  • Poruke: 335

archer ::Mercury ::hmmm, situacija podseca na 2008/9, kad smo svi slavili prvi let remontovane 29tke i pricali o obuci...sve se ponovilo.i to u roku od godinu dana.rezultat:ponovo na istom.sta je sa djukanovicem, on valjda ima najvise naleta na 29tki Bebee Dol

Djukanovic vise ne leti.Aktivno.
Sad je u Komandi.

Iskustvo treba visoko ceniti i postovati , ali na mladjima svet ostaje ! Novi piloti za nove dane !
Nije strasno pauzirati i cuvati resurse u planskom radu , koliko god neko zeleo da umanji strucnost vojno-vazduhoplovnog kadra Srbije cini mi se da ako se ne reaguje impulsivno kako smo svi ovde skloni i pogleda dublje u temu zapravo ovo su velike i sveobuhvatne pripreme za ono sto tek donose 2011-15 za Srpsko vazduhoplovstvo !
Zagrljaj

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

18102 JNA

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

A ne vidi se bas cela eskadrila. Misli da nema takve slike.

Ovo je fotka na kojoj smo videli najveci broj aviona.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

pridruzujem se cestitkama za danasnje poletanje 29 -ke Very Happy ,
evo malo fokti da proslavimo Wink ,




offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

oni su doziveli sudbinu slicnu jugoslovenskim i sada srbskim 29-ma Sad ,predstavljam vam 29-ke eritrejskih VS-a Wink






offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

Ja stvarno ne znam zašto pravite toliki problem oko prvog leta 18102 posle remonta. Svih 5 aviona MiG-29 koji su remontovani, na prvom letu su pilotorali ruski piloti. Takva je praksa, da onaj ko izvrši remont, testira avion i preda ga korisniku sa potvrdom o ispravnosti.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

neobicna shema bojenja ,predivno izgleda ,jel ovo ruska zastava na vertikalcu?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 5 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, annon, Apok, Asteker, Ba4e, Banovo Brdo, Belac91, BlackTower, blue, Bojan198527, bojankrstc, Bozjidar87, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, Cirkon, Comyymoc, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, elenemste, Feller, g_g, Georgius, Gitzherai, Glavonja049, goran.vvv, gorankuba, GORDI, Great White, GveX, Hans Gajger, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Ivoo, Jecmendo, Konda, Koser, Lucije Kvint, mercedesamg, Metanoja, Milometer, milos97, mirkoro, mnn2, monomah, Mrav Obrad, muaddib, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, nuke92, Oscar, pera bager, Pilence, porticco, procesor, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Smiljke, sombrero, Srki98, stegonosa, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, Zdenko, Zuna77