MiG-29 Fulcrum

947

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kad smo kod poljaka...

Minsk Mazowiecki
Februar 2013



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

На основу фотографија, рекао бих да је у протекле 2 године летело чак 28 пољских МиГ-ова 29.



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

juce..
Zukovski

Mig-29k


Mig-29kub

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Koliko ponese goriva taj jedan sa ova 3 PTB ( 2x PTB 1150 i ovaj novi PTB ??? zaboravih ) ?

Dakle `ful` unutrasnji i ova 3 PTB je koliko ?

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2007
  • Poruke: 881
  • Gde živiš: Beograd,Srbija

djox ::Kad smo kod poljaka...

Minsk Mazowiecki
Februar 2013
[url=http://www.mycity-military.com/slika.php?slika=143473_45454563_01-01-01m%20m%20p1.jpg]

U prevodu na znaku pored staze piše Zona A,Pažnja zona čistih cipela,koliko smo mi daleko od ovih standarda i kao društvo u celini...

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Evo kako Poljaci rade u vazduhu i na zemlji

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Belorus
Mart 2013

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Kao i poljski i njihovi piloti praktikuju nosenje veza sa sedistem .

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 20 Mar 2013 11:26

ray ban11 ::^

Koliko ponese goriva taj jedan sa ova 3 PTB ( 2x PTB 1150 i ovaj novi PTB ??? zaboravih ) ?

Dakle `ful` unutrasnji i ova 3 PTB je koliko ?


Ево наш другар Сале ми рече да тај подтрупни ПТБ има капацитет 2275 литара. У унутрашњим резервоарима 6500 литара. Дакле укупно 4 пута 1150, једном 2275 и 6500 то је 13375 литара.

Dopuna: 20 Mar 2013 13:47

Ево и потврде, детаљ на авиону МиГ-29М2 747.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Napisano: 20 Mar 2013 14:52

^

Hvala Zile za ove podatke i ovaj prikaz Smajli ,pazi ali malko vise od Su-27P/S sto se zapremine tice ,tu odprilike kao Su-35S .

Ovo neka bude reper za onog kolegu koji je pitao za razliku u velicini izmedju 29-ke i Suske . Smile

Dopuna: 20 Mar 2013 17:42

Nase 29-ke pod hitno na dezurstvo zbog ovakvih mogucih slucajeva ? Razz 21-ce ovo ipak ne mogu ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 921 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, BB, bolenbgd, braca57, cemix, colji, Comyymoc, crnirocko, Despot1, Djota1, doktor1964, Dolinc, drimer, Dzoni2412, ekipo26, g_g, gost321, goxin, Haris, jarovitt, Jeremiah, jodzula, K2, Kapo64, Kole1975, Krusarac, Laluvr, Litostroton, Marko43, MB120mm, mean_machine, mercedesamg, milanpetkovicv, Milos ZA, Nikola9223, nikolapetkovic, OldKresoje, PlayerOne, Pv123, RAKITNICA, repac, rovac, Sir Budimir, stingD, Stoilkovic, styg, tanakadzo, theNedjeljko, Tvrtko I, veljko82, Vladoj, xAlex2, Zdenko, Zmaj Tolak, ČOBAN, 79693