Suhoj Su-27 Flanker

211

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Nevodjena i vodjena UBS na SM



Dosta skica na jednom mestu

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Krasivci Smajli
Feb2012
Besovec



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Komentar na desnu sliku . Kakav avion takvi i kocioni padobrani . Confused

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: blizu aerodroma

Na sta ciljas, na to da su veliki ili da su suplji?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Simonov ::Na sta ciljas, na to da su veliki ili da su suplji?

Suplji kao zna se ciji sir . Mr. Green Avion je u ocajnom stanju i padobrani takodje .Ali opet Suska je Suska . Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Feb2012
Besovec

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Na slici krajnje desno se vidi Bort 38 plavi ( bio je i na prvom snimku koje je postavio kolega djox na prosloj stranici ) .Sa prepoznatljivim `okom` iza konusa on je pripadao 941 IAP iz AB K.Javr .

Jos jedan od pokazatelja kako su se novom reformom od pre nekoliko godina jedinice VVS bukvalno izmesale takoda sada imamo pravu smesu od nekadasnjih pukova ( bili IAP ili GIAP ) u VVS.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^^Evo je 38-ca,bolje da se vidi

Besovec
2012

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Odlicno drugar . Sad cu fino toj 38-ci da pridruzim onako linkovano jos neke njegove kolege iz AB K.Javr.Na ovom vec poznatom linku koji se tice pomenute AB imamo jedan lovac sa `okom` a vidi se i u setu dekala za tu jedinicu

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Bort 34

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

36

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

34 i 39

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i 28-ca

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Su-27UBM Belorusia

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 4 sakrivenih i 884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, annon, Apok, Asteker, Ba4e, Banovo Brdo, Belac91, BlackTower, blue, Bojan198527, bojankrstc, bokicacar, Bozjidar87, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, CHARLIE JA., Cirkon, Comyymoc, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, elenemste, Feller, g_g, Georgius, Gitzherai, Glavonja049, goran.vvv, GORDI, Great White, GveX, Hans Gajger, HawX, HrcAk47, iceburn, Ivoo, Jecmendo, Jeremiah, Jeremija98, Konda, Koser, Krusarac, kybonacci, mercedesamg, Metanoja, milos97, mirkoro, mnn2, monomah, Mrav Obrad, muaddib, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, nuke92, operniki, pera bager, Pilence, porticco, procesor, Pururin, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, shiro, Smiljke, sombrero, Srki98, stegonosa, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, yiyi, Zdenko, Zuna77