Suhoj Su-27 Flanker

429

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

На тој вежби нисам видео авионе верзије СМ.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Da ,napravio sam malu pometnju , mogu se podvesavati avio-bombe(FAB/OFAB) od 100 i 250 kg kao i skolska valjda P-50-75 sto se vidi u tabeli na 87 -oj str pomenutog VTUP.



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Pisali smo i komentarisali na temi Su-35 o novim motorima za T-50 na starom prototipu T-10M-10 Bort br 710 plavi ...

Medjutim novi motori poput izd. 117S su se testirali i na avionu SU-27P-LL Bort 595 ( iz cuvene demo-grupe `Opitni piloti` )

Na slici sa prototipom tog motora

Citat:Su-27 with prototype engine '117S'


offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Citat:Анатолий Квочур выполняет фигуру высшего пилотажа "Аэродинамическое торможение"

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Информација да су четири Су-27П модификована у Су-27СМ3. Интересантно положај система ОЛС је остао непромењен.

Модернизация Су-27П в Су-27СМ3

1. 37 36310 RF-90746 2013
2. 35 36 RF-90744 2013
3. 36 36309 RF-90745 2014
4. 38 36411 RF-90747 2014

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Zasto su uopste i pomerali OLS u stranu kod sm/sm3 kad oni nemaju cevke za dopunu goriva?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Navodno bolja preglednost ...

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Pa jeste..pri sletanju

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

не само при слетању већ и током лета, јер је много боља прегледност ако је ОЛС померен у страну....

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Постоји и прича да је на СМ-ове планирана уградња система за допуну горива у ваздуху, али се одустало од тога у процесу ремонта/модернизације. Тако да је ОЛС остао на десној страни.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3559 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 4 sakrivenih i 3499 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, Akiro, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, Dannyboy, Desmond, DezurniOperativni, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kenny74, kikisp, Klonfer83, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, Zastava, ZlatniRez